چگونه آسیب وجود غرفه نمایشگاهی خود در یک سالن ضعیف را کم کنیم ؟؟

نور در غرفه سازی نمایشگاهی

چگونه آسیب وجود غرفه نمایشگاهی خود در یک سالن ضعیف را کم کنیم ؟؟
داشتن غرفه نمایشگاهی در رویدادهای بزرگ و بین المللی کلا دارای منافع است و وجود آن برای شما سود آور خواهد بود . اما بعضی وقتها به هر دلیلی شما در یک سالنی غرفه ذخیره می کنید که مناسب حال شما نیست یعنی غرفه نمایشگاهی در یک نمایشگاه خوب ولی در یک سالن غیر مرتبط و یا یک سالن نمایشگاهی ضعیف.

خوب حال باید چه کرد تا غرفه نمایشگاهی را به سودآوری و جوابدهی دلخواه نزدیک کرد ؟
باید غرفه سازی کرد ؟
باید طراحی غرفه لوکس انجام داد ؟
باید هزینه های تبلغیات محیطی را در نمایشگاه برای غرفه نمایشگاهی خود انجام داد ؟
همه اینها میتواند راه حل سئوال شما باشد برای حضور بهتر در نمایشگاه ولی همه اینها دارای هزینه های بالایی خواهد بود , به جزء گزینه غرفه سازی نمایشگاهی که میتواند در دست شما بالا و پایین شود و قیمت غرفه سازی آن کنترل شود. برای مثال هزینه اجاره یک بیلبورد محیطی در نمایشگاه و یا جاده اختصاصی نمایشگاه بین المللی تهران را نظر بگیرید …
جای تامل دارد . بله برای شرکتهای بزرگ و برند شاید هزینه ای نباشد ولی برای یک شرکت تازه کار و یا نوپا و یا تازه به بهره داری رسیده هزینه ای کمر شکن خواهد بود.
من به شما برای به بهره رسیدن این غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه های بین المللی بزرگ تهران راه حل تبلیغات کردن را پیشنهاد میکنم . بله نمایشگاه خودش تبلیغات است و کجا بهتر از آن ولی حضور در نمایشگاه نیز تاثیرات و قوانین خود را دارد .
من به شما تبلیغات رادیویی نمایشگاه را پیشنهاد میکنم . بله شما هزینه چاپ تنها یک بیلبورد برای تبلیغ غرفه نمایشگاهی خود را میتوانید در نظر بگیرید و بعد آن را با هزینه تبلیغات رسانه ای نمایشگاه مقایسه کنید .
این گونه تبلیغات به شما کمک می کند که در طول روز نمایشگاهی چندین و چند بار در ذهن مخاطب یاد آوری شوید و هنگامی که آنها در حال جستجوی سالن ها نمایشگاهی برای بازدید از غرفه های خود هستند شما آنها را هدایت کنید در ابتدای کار به سمت سالن نمایشگاهی که شما در آن غرفه نمایشگاهی خود را برپا کرده اید .

ادامه مطلب … 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *