بیستمین نمایشگاه تلکام برگزار می شود.

طبق اعلام بر روی وب سایت شرکت نمایشگاههای بین المللی تهران بیستمین نمایشگاه تلکام برگزار می شود و تاریخ برگزاری آن را ۲۶ آذر ماه سال جاری اعلام نموده اند . 

با توجه به برگزاری جلسه مشترک مدیران شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و روسای سندیکای صنایع مخابرات و با توجه به نقش پراهمیت و ارزنده ارتباطات و فناوری اطلاعات در عصر حاضر و از سوی دیگر جایگاه ویژه و مهم برگزاری نمایشگاه های بین المللی و تبادل اطلاعات فنی بازرگانی و آشنایی صاحبان صنایع و پژوهشگران و دست‌اندرکاران با آخرین دستاوردهای صنعتی و فناوری روز جهان و به منظور معرفی توان توسعه و پتانسیل کشور در زمینه این صنعت مقرر شد بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی تلکام در تاریخ ۲۶ لغایت ۲۹ آذرماه همزمان با نمایشگاه پژوهش در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران، بیستمین دوره نمایشگاه تلکام طبق تصمیم شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و سندیکای مخابرات ۲۶ آذر ماه برگزار می شود.

با این خبر مشخص شده که این نمایشگاه همچنان جای خود را در صنعت نمایشگاهی سال ۱۳۹۸ حفظ کرده و طبق تاریخ مشخص شده احتمالا عملیات غرفه سازی و چیدمان غرفه نمایشگاهی در این نمایشگاه از ۲۳ آذر ماه شروع خواهد شد

منبع خبر – وب سایت نمایشگاه بین المللی تهران