افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب

افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب ، سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب از چهارشنبه مورخ ۱۱ مهر ماه خواهد بود. نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب با حضور ۲۹۰ شرکت داخلی و ۳۸ شرکت خارجی از روز چهارشنبه (۱۱ مهر ماه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز بکار می کند و تا ۱۴ مهر ماه ادامه خواهد یافت.
به گزارش از وزارت نیرو، معاون وزیر نیرو در امور آب و فاضلاب (آبفا) در این زمینه گفت : افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب و برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب می تواند نقش موثری در معرفی توانمندی‌های ایران در این صنعت ایفا کند.  وی یکی از راهکارهای معرفی نیازهای حوزه آب به شرکت ها و متخصصان را برگزاری نمایشگاه عنوان کرد و افزود: افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب یادشده می‌تواند زمینه‌ی تعامل ‌حوزه آب کشور، پیمانکاران و سازندگان را فراهم آورد.
سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب کشور در فضایی به وسعت حدود ۱۱ هزار و ۴۰۰ مترمربع ترتیب خواهد یافت و افزون بر شرکت های داخلی شرکت هایی از کشورهای آلمان، چین، هلند، دانمارک، ترکیه، ایتالیا، سوریه، آمریکا و امارات در آن حضور خواهند داشت.
در این نمایشگاه، آخرین دستاوردهای صنعتگران، پیمانکاران، مشاوران و کارفرمایان صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب در زمینه های مرتبط ازجمله لوله و اتصالات، ابزار دقیق، آزمایشگاهی و شیمیایی و تصفیه خانه ارائه می‌شود.
نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب که پیش از این به صورت دوسالانه برگزار می شد. افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب

 

افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب

 

افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *