آیا غرفه سازی کردن در نمایشگاه تاثیری در جذب مشتری خواهد داشت ؟

آیا غرفه سازی کردن در نمایشگاه تاثیری در جذب مشتری خواهد داشت ؟

این خود سوالی است که باید دقیق به آن اندیشید . انسان و ذات انسانی عاشق و دوستدار زیبیی است دوستدار دیده شدن است و برای آن خیلی کارها و هزینه ها را انجام می دهد در بخش انسانی آن می گویند که خوش تیپ بودن و و خوش ظاهر بودن نقش بسیار در روابط اجنماعی و دیده شدن در اجتماع دارد و در مورد نمایشگاه و غرفه نمایشگاهی میتوان به آن غرفه آرایی و غرفه سازی نمایشگاهی به آن گفت . در نمایشگاه و در زمان حضور در آن شما میتوانید ظاهر های مختلفی را برای خود در نظر بگیرید که با غرفه سازی برای شما ایجاد می شود .. شما میتوانید با یک آمادگی و ظاهر خوب ظاهر شوید یا بدون هیچ گونه برنامه ریزی حاضر شوید .. میتوانید غرفه سازی نمایشگاهی را برای خود در اشکال مختلف قرار دهید … به صورت ساده و یا به صورت پیچیده و پر از خط و خطوط و هزینه و … .

ما به شما پیشنهاد می کنیم که همیشه در نمایشگاه میانه رو باشید نه خیلی غرفه سازی نمایشگاهی شلوغی را برای خود در نظر بگیرید و نه خیلی و بی برنامه ( یک پارتیشن سفید ) را برای خود در نظر بگیرید … اینجا سئوالی که پیش می آید این است که برای غرفه هایی که کوچک است و ا امکان غرفه سازی نمایشگاهی ندارند باید چ کنیم حوب غرفه آرایی ,, بله غرفه آرایی نمایشگاهی میتواند کمک بسیاری به شما بکند … ما در غرفه سازی نمایشگاهی هم در انتها به غرفه سازی می رسیم .. بجای اینکه غرفه را خالی و بی هیچ گونه طرحی رها کرده و به نمایش پارتیشهای سفید نمایشگاه بپردازید بیایید و از غرفه آرایی کمک بگیرید . می توانید به چمپند تا بنر طراحی شده غرفه آرایی کنید . می توانید با …

منبع و ادامه مطلب … 

یکی از موثرترین ابزارآلات تبلیغاتی برای تجارت شما در هر زمینه ای که فعالیت می‌کنید غرفه نمایشگاهی و غرفه سازی در نمایشگاه است.
بسیاری از شرکت ها سالانه هزینه های بالایی را صرف ساخت غرفه و شرکت در نمایشگاه های مختلف می‌کنند این شرکت ها به تاثیر حضور در نمایشگاه های بین المللی پی برده اند و هر سال با قدرت بیشتر و استفاده از بازاریابان قوی تر و غرفه های نمایشگاهی بزرگتر حضور قدرتمندانه تری در نمایشگاه دارند.
صاحبان تجارت برای حضور در نمایشگاه ها نیازمند انتخاب یک غرفه ساز و طی مراحل قانونی اخذ مجوز حضور در نمایشگاه و مکان یابی غرفه و طراحی ساختار غرفه و متریال و ابزارهای نمایشگاهی و … هستند.
غرفه سازان مطرح و با سابقه تمام مراحل بالا را برعهده میگیرند و تمام توان و دانش خود را بکار میگیرند تا مشتریان خود را راضی نگه دارند و غرفه های شکیل و مناسبی را برای آنها ساخته و در کنار صاحبان مشاغل حضور پر قدرتی در نمایشگاه داشته باشند.
مراحل غرفه سازی از زمان بسته شدن قراردداد شروع میشود و طراحان صنعتی و گرافیست ها با ابزارآلات دیجیتال و در برنامه های مختلف طراحی سه بعدی و دو بعدی نمای کلی و جزئیات کامل غرفه نمایشگاهی را طراحی میکنند و پس از تایید طرح غرفه سازی آغاز میشود و در کارگاه های غرفه سازی یا توسط نجاران مجرب غرفه نمایشگاهی با متریال مورد نظر ساخته میشود.
سپس سازه ها را به محل برگزاری نمایشگاه منتقل میکنند و بخش دوم فعالیت غرفه سازان در محل برگزاری نمایشگاه آغاز میشود، پس از برپایی غرفه الباقی متریال مورد نیاز غرفه بر روی سازه چوبی پیاده سازی میشود
رنگ کاری و نورپردازی و اضافه کردن المانهای مورد نیاز کانترها، استندها، لایت باکس ها و ویدئو پرژکتورها و انواع نمایشگرها در محل خود قرار میگرد.
و زمینه لازم برای حضور مدیران و کارمندان و بازاریابان در غرفه نمایشگاهی خودشان فراهم میشود.
غرفه های نمایشگاهی همانند فروشگاه ها نیازمند مکان مناسب و طراحی زیبا و شکیل و خلاقانه است به همین علت برای حضور مناسب و قدرتمندانه در نمایشگاه نیازمند مشاوره و انتخاب غرفه سازان با سابقه و مطرح نمایشگاهی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *