—- پیش گفتار —-

ساخت غرفه نمایشگاهی تهران ، چند نکته را آنقدر مهم میدانیم که در داخل مطالب جای نداده و در ابتدای مطلب ساخت غرفه نمایشگاهی به آن اشاره می‌کنیم :
ساخت غرفه نمایشگاهی تهران در نمایشگاه های بین المللی است که شما همزمان هم به بازدید کنندگان بازار داخلی و هم بازدید تجار و بازرگانان کشورهای همسایه و خارجی دست پیدا می کنید.
در نمایشگاه های بین المللی است که شما هم به آخرین دستاوردهاوماشین الات داخلی صنعت خود و هم آخرین و به روز ترین ماشین آلات خارجی صنعت خود دست پیدا می کنید .
در نمایشگاه های بین المللی است که شما میتوانید اخرین حرکتها و دستاوردهای رقبای اصلی خود را دیده و مورد بررسی قرار دهید سپس به راهکارهایی برای جلوگیری از عقب ماندگی در بازار بیندیشید.

غرفه سازی نمایشگاهی تهران

ساخت غرفه نمایشگاهی تهران

ساخت غرفه نمایشگاهی تهران

ساخت غرفه نمایشگاهی تهران و حضور در نمایشگاه باعث رونق کسب و کار شما می شود و افزایش تولید شرکت و گسترش آن ، این موضوع را به عین دیده ایم و تجربه کرده ایم بنابراین یک نکته را به همگان متذکر می شویم و آن این است که در زمان رشد در نمایشگاه آن را ترک نکنید و یا در یک سال آنقدر هزینه غرفه سازی نکنید که به مشکل نقدینگی برخورد کنید چرا که همانطور که حضورتان در نمایشگاه باعث پیشرفت سریع خواهد شد . عدم حضورتان هم به شدت به شما ضربه خواهد زد .

برخی از شرکتها یک سال یا دو سال به نمایشگاه آمده و فروش خود را افزایش میدهند و بعد در رویای باقی ماندن همین وضع نمایشگاه را ترک میکنند و چند سال بعد سراسیمه و با حس عقب ماندگی از بازار به نمایشگاه بر میگردند ولی جای خوبی دیگر در نمایشگاه نصیبشان نشده و نمیتوانند آن رویایی که از ساخت غرفه نمایشگاهی تهران داشته اند را باز ببینند چرا که رقبا در این سالها جای آنها را در بازار گرفته و قدرت بیشتری نسبت به آنها پیدا کرده اند بنابراین با جملاتی مثل حالمان خوب است ، سرمان شلوغ است ، به همین مشتریان هم نمیرسیم ، داریم خط تولید را افزایش می دهیم و … خود را گول نزنید شما درصد زیادی از این مشتریان را در نمایشگاه بدست آورده اید و می آورید ، در نمایشگاه است که مشتری خودش به دنبال شما می آید و شما را پیدا میکند

ساخت غرفه نمایشگاهی تهران

در نمایشگاه است که شما می توانید با شرکتهای پخش و یا نمایندگان در شهرستانها ارتباط برقرار کنید و در نمایشگاه است که خیلی از پیشنهاد هایی که تا امروز شما به دنبال راه حل برای آنها بودید خودش به سراغ شما می آید و این حال برای اکثر شرکت کنندگان است نه فقط برای شما ، بله درست متوجه شدید برای رقیبان شما هم که به نمایشگاه آمده اند هم همه این موارد صدق می کند و وجود دارد .پس مطمئن باشید رقیبان در پی جایگزین شدن شما تلاش میکنند و سعی بر حذف شما از بازار دارند ، بله تلخ است ولی حقیقت دارد . خیلی سریع تر از آن که فکر کنید رقیبان کوچک شما بزرگ شده و بر شما مدعی خواهند شد.

بنابراین حضور و غرفه سازی در نمایشگاه و ساخت غرفه نمایشگاهی تهران را جزء برنامه هرساله خود قرار دهید و طوری برنامه ریزی کنید که همیشه در نمایشگاه اصلی مربوط به صنف خود در اصلی ترین شهر و مرکز تجاری صنفی خود حضور داشته باشید ،نگذارید رقبایتان شایعه از بین رفتن شما را بر سر زبانها جاری کنند که بسیار برای شما گران تمام خواهد شد. باید قبول کنید که همه مشتریان همیشه با شما نخواهند ماند و باید همیشه به فکر جایگزین کردن مشتریان جدید و بهتر برای خود باشید.

حضور در نمایشگاه ، ساخت غرفه نمایشگاهی تهران و استفاده از غرفه نمایشگاهی میتواند در کنار موارد دیگر بسیار به شما کمک کند . مگر اینکه شما تبلیغات تلویزیونی را جایگزین کنید که باز هم غرفه سازی نمایشگاهی جایگاه خود را دارد و در کسب نمایندگی و شرکتهای پخش و مشتریان مستقیم بسیار به شما کمک خواهد کرد .