یکی از موثرترین ابزارآلات تبلیغاتی برای تجارت شما در هر زمینه ای که فعالیت می‌کنید غرفه سازی نمایشگاه در نمایشگاه است.
بسیاری از شرکت ها سالانه هزینه های بالایی را صرف ساخت غرفه و شرکت در نمایشگاه های مختلف می‌کنند این شرکت ها به تاثیر حضور در نمایشگاه های بین المللی پی برده اند و هر سال با قدرت بیشتر و استفاده از بازاریابان قوی تر و غرفه های نمایشگاهی بزرگتر حضور قدرتمندانه تری در نمایشگاه دارند.
صاحبان تجارت برای حضور در نمایشگاه ها نیازمند انتخاب یک غرفه ساز و طی مراحل قانونی اخذ مجوز حضور در نمایشگاه و مکان یابی غرفه و طراحی ساختار غرفه و متریال و ابزارهای نمایشگاهی و… هستند.
غرفه سازان مطرح و با سابقه تمام مراحل بالا را برعهده میگیرند و تمام توان و دانش خود را بکار می‌گیرند تا مشتریان خود را راضی نگه دارند و غرفه های شکیل و مناسبی را برای آنها ساخته و در کنار صاحبان مشاغل حضور پر قدرتی در نمایشگاه داشته باشند.
مراحل غرفه سازی نمایشگاه از زمان بسته شدن قرارداد شروع می‌شود و طراحان صنعتی و گرافیست ها با ابزارآلات دیجیتال و در برنامه های مختلف طراحی سه بعدی و دو بعدی نمای کلی و جزئیات کامل غرفه نمایشگاهی را طراحی میکنند و پس از تایید طرح غرفه سازی آغاز می‌شود و در کارگاه های غرفه سازی یا توسط نجاران مجرب غرفه نمایشگاهی با متریال مورد نظر ساخته می‌شود.
سپس سازه ها را به محل برگزاری نمایشگاه منتقل میکنند و بخش دوم فعالیت غرفه سازان در محل برگزاری نمایشگاه آغاز می‌شود، پس از برپایی غرفه الباقی متریال مورد نیاز غرفه بر روی سازه چوبی پیاده سازی می‌شود
رنگ کاری و نورپردازی و اضافه کردن المان‌های مورد نیاز کانترها، استندها، لایت باکس‌ها و ویدئو پرژکتورها و انواع نمایشگرها در محل خود قرار می‌گیرد.
و زمینه لازم برای حضور مدیران و کارمندان و بازاریابان در غرفه نمایشگاهی خودشان فراهم می‌شود.

غرفه سازی در تهران | غرفه سازی نمایشگاه | ساخت غرفه

غرفه سازی سالن بیست و هفت نمایشگاه تهران tehran