هفدهمین نمایشگاه بیسکویت، شیرینی و شکلات

هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات ایران از ۲۴ تا ۲۷ شهریور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. در این نمایشگاه بالغ بر ۲۶۳ شرکت ایرانی و ۱۸ شرکت خارجی از ۱۱ کشور جهان حضور خواهند داشت. برگزاری هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات در سالن‌های ۳۱، ۳۸، A38، B38، ۴۰، ۴۱ و ۴۴ در متراژ ۳۲ هزار مترمربع انجام خواهد شد. از ساعت ۱۰ تا ۱۸ بازدیدکنندگان میتوانند از این نمایشگاه دیدن نمایند.

صنعت بیسکویت، شیرینی و شکلات یکی از صنایع با ارزش‌افزوده بالاست که در صورت رفع موانع و مشکلات موجود بر سر راه صادرات آن، از جمله تامین مواد اولیه، ماشین‌آلات و نقدینگی مورد نیاز می‌تواند نقش بسزایی در رشد تولید ناخالص داخلی و بهبود صادرات داشته باشد. طی چند سال اخیر نیز این صنعت روندی مثبت را پشت سر گذاشته است. با تغییراتی که امروزه در سبک زندگی و ذائقه شهروندان به وجود آمده، از شیرینی و شکلات گاهی به عنوان محصول لاکچری در پذیرایی‌ها استفاده می‌شود. از سوی دیگر، اجرای برجام طی سه سال گذشته روند صادرات این محصولات را نسبت به گذشته تسهیل کرده است. با این حال برای حضور قدرتمندتر در بازارهای بین‌المللی باید مولفه‌هایی نظیر بسته‌بندی شکیل، بازاریابی مناسب، شناخت ذائقه بازارهای هدف، به‌روزرسانی ماشین‌آلات، استفاده از مواد اولیه استاندارد و … را در نظر گرفت. از همین رو از اوایل دهه ۸۰ دست‌اندرکاران این صنعت با برگزاری نمایشگاه‌ بیسکویت، شیرینی و شکلات درصدد رشد و توسعه این صنعت برآمده‌اند. امسال نیز هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات از ۲۴ تا ۲۷ شهریور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. در  هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات علاوه بر ۲۶۳ شرکت ایرانی، ۱۸ شرکت از ۱۱ کشور اتریش، اسپانیا، اوکراین، امارات، ایرلند، ترکیه، روسیه، چین، فرانسه، لهستان و مالزی حضور دارند. علاقه‌مندان به صنعت شیرنی و شکلات می‌توانند طی روزهای شنبه تا سه‌ شنبه هفته آینده (۲۴ تا ۲۷ شهریور) از ساعت ۱۰ تا ۱۸ از کالاهای ارائه‌شده در هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات یعنی مواد اولیه، ماشین‌آلات، صنایع وابسته و محصولات نهایی شیرینی و شکلات بازدید بعمل آورند.

ساخت غرفه نمایشگاه شیرینی و شکلات

هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات

هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات

هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات

آدرس غرفه سازی پارس سازه افرا

آدرس غرفه سازی پارس سازه افرا

آدرس غرفه سازی پارس سازه افرا ؛ تهران ، سعادت آباد ، بلوار فرحزادی ، جنب اتوبان نیایش ، ساختمان نیایش ، پلاک ۶۰ ، طبقه ۵ ، واحد ۲۲

۰۲۱-۲۲۱۴۴۹۸۶

: Pars saze afra Address
Farahzadi Blvd, Tehran Province, Tehran, Iran

آدرس غرفه سازی پارس سازه افرا

ورود به سالن جهت غرفه سازی نمایشگاه شیرینی و شکلات

غرفه سازی نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران از تاریخ ۲۰ الی ۲۳ شهریور در سالن های نمایشگاه بین المللی تهران امکان پذیر خواهد بود. لازم بذکر است که آغاز بکار نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران از ۲۴ الی ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های شهر تهران خواهد بود و عموم مردم جهت بازدید میتوانند در تاریخ های ذکر شده، جهت بازدید به این نمایشگاه مراجعه نمایند.
غرفه سازی نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران با حضور غرفه سازان مختلف انجام خواهد شد و گروه غرفه سازی پارس سازه افرا همچون سابق در این نمایشگاه حضور فعال دارد. شرکت ماندگار تجارت شیرین به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه این تشکل ، متولی برگزاری چهارده دوره نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات تهران می باشد ، که اولین دوره آن در سال ١٣٨١ با متراژ تقریبی ٣٠٠٠ مترمربع کار خود را آغاز نمود. این در حالیست که امسال برای چندمین سال متوالی با متراژ تقریبی ٣٣٠٠٠ متر مربع به کار خود ادامه می دهد. این نمایشگاه بزرگترین و تنها نمایشگاه تخصصی شیرینی و شکلات در خاورمیانه می باشد که به صورت کاملا تخصصی در سه بخش اصلی این صنعت اعم از محصولات تولید شده، مواد اولیه و ماشین آلات برگزار می گردد. غرفه سازی نمایشگاه شیرینی و شکلات

غرفه سازی نمایشگاه شیرینی و شکلات

نهمین نمایشگاه مادر و کودک

نهمین نمایشگاه مادر و کودک از ۱۵ الی ۱۸ شهریور ماه سال ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد، نمایشگاهی متنوع برای مادران، نوزادان و کودکان که در آن هر چه را که مادران باید از قبل از تولد فرزندشان بدانند تا انواع خدمات مختلف آموزشی و بهداشتی، کالاها و صنایع مختلف نوزادان و کودکان در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

در نهمین نمایشگاه مادر و کودک شرکت های مختلف تولیدی، خدماتی و صنایع وابسته داخلی و خارجی، جدید ترین و نوین ترین کالاها، تولیدات و دستاوردهای این حوزه را طی چهار روز ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

براساس این گزارش، در نهمین نمایشگاه بین المللی مادر و کودک ، شرکت ها و نمایندگی هایی از کشورهای هلند، آلمان، ترکیه، چین، ایتالیا، ژاپن، بلژیک، اسپانیا، امارات و انگلستان و … حضور خواهند داشت.
در نهمین نمایشگاه مادر و کودک ؛ کالاها و وسایل کامل سیسمونی، مبلمان اتاق خواب نوزاد و کودک و وسایل خواب بچه، خدمات مختلف مراکز پزشکی- درمانی مادر، نوزاد و کودک و تجهیزات مربوطه، لوازم بهداشتی و درمانی وشوینده ها، مراکز مربوط به آموزش دوران بارداری، زایمان و تنظیم خانواده، مکمل های غذایی، پوشاک مادر، نوزاد و کودک(مربوط به دوران بارداری)، کالسکه و کلیۀ وسایل مرتبط به حمل و حفظ ایمنی نوزاد و کودک، نشریات، کتاب ها و تمام خدمات اطلاعاتی مربوط به مادران و کودکان، شرکت های خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد، مهدکودک ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، لوازم خانگی مربوط به نوزاد و کودک، وسایل فانتزی و تزئینی مربوط به مهمانی ها و جشن کودکان، وسایل ورزشی، تفریحی و پارکی، سازمانهای غیردولتی حامی مادر و کودک، انواع اسباب بازی(اسباب بازی های نرم و عروسک، اسباب بازی های کنترلی و ماشینی، اسباب بازی های آموزشی، خلاقانه و سرگرمی ها، بازی های رایانه ای) ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.
توجه ویژه به مسائل مختلف رفاهی، درمانی و بهداشتی مادران، نوزادان و کودکان، رقابت بین تولید کنندگان و عرضه کنندگان کالاها و خدمات در این حوزه، بازاریابی و بازارسازی، توجه به تولیدات داخلی و تبادل تجربیات بین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان خدمات داخلی و خارجی این حوزه ، از جمله مهمترین اهداف برگزاری” نهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک” است.
در این نمایشگاه همچنین گروه های مردم نهاد( NGO) و سازمان های غیردولتی حامی مادرو کودک، مهدکودک ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، شرکتهای خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد و نشریات، کتاب ها و کلیه خدمات اطلاعاتی مادران و کودکان نیز حضور دارند.
برپایی غرفه های ویژه برای معاینه رایگان کودکان و نوزادان، معاینه جسمی، بینائی سنجی و چشم پزشکی، تست هوش و دیگر مسائل مربوط به سلامتی کودکان و نوزادان؛ از دیگر برنامه های نهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک است.
نهمین نمایشگاه مادر و کودک (MBC 2018) از ۱۵ تا ۱۸ شهریور ماه هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

غرفه نمایشگاهی تهران

نهمین نمایشگاه مادر و کودک

 

نهمین نمایشگاه مادر و کودک

هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع

الفتتاحیه هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام ، طیور و صنایع وابسته

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام ، طیور و صنایع وابسته از تاریخ ۱۵ تا ۱۸ شهریور ماه سال ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه با حضور شرکت‌کننده‌های داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

فعالیت در زمینه دام، طیور، شیلات و فرآورده‌های لبنی، به عنوان یکی از ساختار های اصلی کشاورزی علاوه بر ایجاد اشتغال، می‌تواند نقش مهمی در رشد و توسعه اقتصادی کشور ایفا کند. به‌ویژه شرایط اقتصادی ایجاب می‌کند که توجه به تولید و صادرات غیرنفتی در اولویت برنامه‌ها قرار بگیرد. ایران نیز به دلیل قرار گرفتن در موقعیت ژئوپلتیک جغرافیایی مناسب می‌تواند به عنوان یکی از قدرت‌های صنایع کشاورزی در جهان خودنمایی کند. اما این موضوع افزایش دانش فنی و به‌روزکردن تجهیزات و ماشین‌آلات را می‌طلبد. برگزاری هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام ، طیور و صنایع وابسته رویدادی است که با هدف ارتقای این صنعت در معرض دید متخصصان و علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

نمایشگاه بستری برای ارائه محصولات و تولیدات جدید

هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام ، طیور و صنایع وابسته به عنوان بستری با هدف معرفی کالاها و محصولات جدید، ایجاد فرصت تعامل با تولیدکنندگان، بازرگانان و متخصصان این حوزه، آشنایی با آخرین دستاوردها، ایجاد فرصت مذاکرات و عقد قراردادهای کاری همواره مورد توجه بوده است و مشارکت در این پدیده اقتصادی و تبلیغاتی می‌تواند بهره‌وری و بازخورد مطلوب‌تر را برای شرکت‌کنندگان فراهم کند.

بر اساس این گزارش ۲۳۰ شرکت داخلی و ۳۰ شرکت خارجی از ۱۰ کشور دنیا در این نمایشگاه حضور دارند. از جمله کالاهای ارائه‌شده نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته می‌توان به ماشین‌‌آلات و تجهیزات صنعت دامپروری و مرغ‌داری، خوراک و مکمل‌های غذایی دام و طیور، دارو، واکسن، مواد بیولوژیک و … اشاره کرد.

گفتنی است این نمایشگاه طی چهار روز از ساعت ۱۰ الی ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آماده بازدید عموم است.

 

غرفه سازی نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور

هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام

 

هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام

نمایشگاه کف پوش، موکت و فرش ماشینی تهران

نمایشگاه کفپوش موکت و فرش ماشینی تهران در تاریخ ۱۵ شهریور ماه افتتاح خواهد شد. در این نمایشگاه جدیدترین و بروز ترین فرش های ماشینی طراحی و تولید شده در جدیدترین نقشه‌ها و ترکیب رنگ ها عرضه خواهد شد. این محولات با استفاده از بهترین ماشین‌آلات بافت فرش و با کیفیت ترین مواد اولیه مختلف مانند الیاف اکریلیک ، پلی‌استر ، پلی‌پروپیلن و غیره بافته شده است که همزمان با آخرین نوآوری های تولید فرش در جهان در معرض دید مراجعین ، فروشندگان فرش و مصرف‌کنندگان قرار خواهد گرفت.

از مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه کفپوش موکت و فرش ماشینی تهران می توان به افزایش راندمان تولید ، توجه به توسعه زیر ساخت های این صنعت ، پیدا کردن نیاز های جدید صادراتی ، آشنائی با جدید ترین تکنولوژی های صنعت فرش ماشینی ، موکت و کفپوش در جهان ، و همچنین بالا رفتن سطح دانش عمومی و اطلاعات فنی تولید فرش، اطلاعات علمی بازدیدکنندگان ؛ اشاره کرد.

در راستای نمایشگاه کفپوش موکت و فرش ماشینی تهران ، جلسه هم اندیشی روسای اتحادیه های تولید کننده فرش و موکت و کفپوش ، برگزاری کارگاه های آموزشی در موضوعات طراحی و تولید فرش ماشینی و موکت و همچنین حضور هیئت های تجاری و بازرگانی خارجی نیز جزو برنامه های جانبی نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته محسوب می شود.

 

#نمایشگاه_فرش_ماشینی

 

نمایشگاه کفپوش موکت و فرش ماشینی تهران

نمایشگاه صنایع دستی و فرش ماشینی تهران

نمایشگاه صنایع دستی و فرش ماشینی تهران ، سی امین دوره نمایشگاه صنایع دستی و بیست و هفتمین دوره نمایشگاه فرش دستباف تهران از تاریخ ۳ شهریور ماه شروع و تا تاریخ ۹ شهریور ماه۹ ادامه خواهد یافت.

سی‌امین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی که بزرگترین رخداد تجاری این حوزه محسوب می‌شود، از عصر امروز (سوم شهریور ماه) افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، معصومه ابتکار (معاون امور زنان و خانواده رییس‌جمهور)، علی شمخانی (دبیر شورای عالی امنیت ملی) و علی اکبر صالحی (رییس سازمان انرژی اتمی)، علی اصغر مونسان ـ رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ـ  را در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه همراهی کردند.

در سال‌های گذشته قبل از برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و فرش ماشینی تهران ، نشستی خبری برگزار و درباره بودجه این نمایشگاه، استان‌های شرکت‌کننده، تعداد غرفه‌ها، امکاناتی که در اختیار هنرمندان قرار می‌گرفت، صحبت می‌شد اما امسال نشستی برگزار نشد تا توضیحی از سوی پویا محمودیان ـ معاونت صنایع دستی ـ به رسانه‌ها داده شود.

نمایشگاه صنایع دستی و فرش ماشینی تهران

سی‌امین نمایشگاه صنایع‌دستی همانند سال گذشته همزمان با بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستبافت ایران در سه سالن ٨ ، ۹ و ١٠، ١١ و مجموعه سالن‌های ٢۵ محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار و تا نهم شهریور ماه تا ساعت ١٨ دایر است.

نمایشگاه صنایع دستی و فرش ماشینی تهران

منبع خبر نمایشگاه صنایع دستی و فرش ماشینی تهران : ایسنا  –  کد خبر: ۹۷۰۶۰۳۰۱۲۲۷

هشتمین کنگره تخصصی استانداردهای تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت

 کنگره استانداردهای تجهیزات پزشکی و کنترل عفونت ، هشتمین کنگره تخصصی و دومین کنگره بین المللی استانداردهای تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت واستریلیزاسیون را در تاریخ ۲۱ الی ۲۲ مردادماه ۱۳۹۷ به همراه جشنواره انتخاب آثار و تحقیقات برتر حوزه کنترل عفونت و کارگاههای تخصصی در مرکز همایشهای بین المللی رازی برگزار خواهد شد و اساتید، دانش پژوهان و استادیاران دانشگاه های علوم پزشکی برای حضور در این همایش علمی دعوت شده اند. این کنگره با حمایت دانشگاه علوم پزشکی ایران ، انجمن کنترل عفونت ومجمع خیرین سلامت کشوروبا همکاری معاونتهای بهداشت ودرمان وتوسعه وزارت بهداشت،درمان وآموزش پزشکی-سازمان غذاودارو- سازمان نظام پزشکی -دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی-مرکزتحقیقات بیماریهای عفونی وگرمسیری-دفترمدیریت بیمارستانی وتعالی خدمات بالینی- مرکزسلامت محیط وکار-مرکزمدیریت بیماریهای واگیر-دفترنظارت واعتبار بخشی اموردرمان-دفترتوسعه منابع فیزیکی وامورعمرانی وزارت بهداشت–دفترارزیابی فناوری تدوین استانداردوتعرفه سلامت-دانشگاه علوم پزشکی تهران-اداره کل استاندارداستان تهران-سازمان تامین اجتماعی-سازمان حفاظت محیط زیست-شهرداری تهران-پژوهشگاه استاندارد–سازمان جهانی استریل- سازمان پژوهشهای علمی وصنعتی ایران و آزمایشگاه مرجـع سلامت، همراه با اعطای امتیاز باز‎آموزی برای پزشکان عمومی و متخصصین مرتبط ازجمله متخصصین بیماریهای عفونی، آزمایشگاه ، دندانپزشکی، داروسازان ، گروه های پرستاری و مامائی،  کارشناسان و متخصصین مدیریت خدمات بهداشتی درمانی ، مهندسی پزشکی ، مهندسی بیمارستان، بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، کارشناسان بخشهای استریلیزاسیون و اتـاق عمل و اعضای کمیته های کنتـرل عفونت برگزارمی شود. در این کنگره تازه ترین دستاوردها در زمینه های تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت واستریلیزاسیون مورد بحث و تحلیل صاحب نظران قرار خواهد گرفت.

در این کنگره گروه غرفه سازی پارس سازه افرا ، با هدف ساخت غرفه های نمایشگاهی، این کنگره حضور فعال دارد.

کنگره استانداردهای تجهیزات پزشکی و کنترل عفونت

کنگره استانداردهای تجهیزات پزشکی و کنترل عفونت

آخرین مهلت غرفه سازی نمایشگاه صنعت ساختمان

غرفه سازی نمایشگاهی صنعت ساختمان ؛ با توجه به شروع فعالیت نمایشگاه صنعت ساختمان تهران (ایران کانفِیر (Iran Confair) ) از تاریخ ۱۵ مرداد ماه، لذا امروز مورخ ۱۴ مرداد آخرین مهلت حضور غرفه سازان جهت ساخت غرفه های نمایشگاهی در محل برگزاری این نمایشگاه می باشد. نمایشگاه های صنعت ساختمان ایران جزء یکی از معتبرترین نمایشگاه های خاورمیانه محسوب می گردد که هر ساله در ایران برگزار می گردد.  هجدهمین دوره این نمایشگاه نیز امسال از تاریخ ۱۵ تا ۱۸ مرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می شود.

در این نمایشگاه گروه غرفه سازی پارس سازه افرا همچون سابق حضور فعال داشته و چندین نمونه طراحی و ساخت غرفه را انجام داده است.

 

غرفه سازی نمایشگاهی صنعت ساختمان

غرفه سازی نمایشگاهی صنعت ساختمان

نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

شروع غرفه سازی نمایشگاه صنعت ساختمان

نمایشگاه صنعت ساختمان تهران (ایران کانفِیر (Iran Confair) ) از بهترین نمایشگاه های صنعت ساختمان ایران و همچنین از معتبرترین نمایشگاه های خاورمیانه محسوب می گردد که هر ساله برگزار می گردد. در سال ۹۷ نیز هجدهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های ۱۵ تا ۱۸ مرداد ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می شود. (در این نمایشگاه غرفه سازان ار تاریخ ۱۰ مرداد ماه جهت غرفه سازی در محل نمایشگاه حضور پیدا کرده اند.)

نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران با نام ( Iran Confair) رویدادی ۴ روزه است که توسط اتاق تعاون ایران برگزار می گردد. این رویداد که نمایشگاهی تخصصی و معتبر در حوزه ساختمان سازی می باشد، متخصصان و فعالان زیادی از این حوزه را دور هم جمع می کند.

در دوره قبلی برگزاری این نمایشگاه (سال ۹۶)، بیش از ۱۰۰۰ شرکت داخلی و حدود ۲۰۰ شرکت خارجی از کشورهایی مثل ترکیه، چین، روسیه، ایتالیا، یونان، قبرس، فرانسه، بلژیک، ژاپن، آلمان، اسپانیا، کره جنوبی، امارات متحده عربی، سوئیس، فنلاند، استرالیا، سوئد، مالزی، انگلستان، آمریکا، پرتغال، نروژ، لهستان، ویتنام و هلند در این رویداد شرکت کردند. نمایشگاه سال گذشته بیش از ۶۰۰۰ نفر بازدیدکننده داشت.

موضوعات نمایشگاه صنعت ساختمان تهران ۹۷

ابزارها، تجهیزات و ماشین آلات راه سازی و ساختمان سازی

تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی

تجهیزات ایمنی کار (چکمه، لباس، ماسک و …)

در، پنجره، شیشه و ماشین آلات مرنبط

درهای اتوماتیک و درهای بالا رونده

صنعتی سازی و تکنولوژی های جدید

بالابر ها و آسانسورها

رنگ، چسب، رزین، عایق های صوتی و حرارتی

معماری، دکوراسیون، نمای ساختمان، و محوطه سازی

آهن آلات، میله، تیر و صنایع مرتبط

سنگ، لوازم و محصولات بهداشتی و ماشین آلات و ابزارهای مرتبط

لوله و اتصالات، سیستم های تصفیه فاضلاب

صنایع آب، فاضلاب، و گاز

پوشش های سقف و دیوار و کاشی های پیش ساخته (پنل های ساندویچی و…)، کفپوش ها (کاشی، سرامیک، پارکت و)

مصالح اولیه ساختمان (بتن، گچ، آجر و)

حمام، سونا و آشپزخانه

تجهیزات گرمایشی و سرمایشی

فلز آلات ساختمان (قفل، دستگیره و)

گروه های مرتبط دیگر

تاریخ برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان تهران ۹۷

نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در تاریخ های ۱۵ تا ۱۸ مرداد ۹۷ برگزار می شود.

محل برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان تهران ۹۷

۱۸ امین دوره نمایشگاه ایران کانفِیر (Iran Confair)، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می شود.

نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

اولین نمایشگاه تخصصی و بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی

اولین نمایشگاه تخصصی و بین المللی کاغذ

اولین نمایشگاه تخصصی و بین المللی کاغذ ، مقوا ، فرآورده های سلولزی

رئیس ستاد برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی و بین المللی کاغذ گفت :

نخستین نمایشگاه تخصصی و بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین الات تهران

با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و انجمن ها و تعاونی های مرتبط از تاریخ ۱۰ الی ۱۳ مرداد

ماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود.

رضا امیدی بابیان اینکه در بخش کاغذ چاپ و تحریر و روزنامه ما همچنان وارد کننده هستیم و متاسفانه

از کارخانجات تولید کننده داخلی حمایت خاصی صورت نمی گیرد و کارخانجات این بخش با مشکلات زیادی

روبرو هستند افزود: این رویداد در سال ۹۷ که سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده استت با تکیه

بر حمایت از توانمندی های داخلی برگزار می شود و سعی داریم تا راه های ورود فناوری های نوین این

حوزه به کشور را هموار کنیم.
به گفته وی معرفی آخرین دستاوردهای تولیدی، صنعتی و فناوری شرکت های داخلی، ایجاد فرصت جهت بازاریابی های داخلی و خارجی، بهرمندی از دانش و تجربه سایر کشورها در زمینه صنعت کاغذ و بیان فرصت های سرمایه گذاری در این حوزه، مهمترین اهداف برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی و بین المللی کاغذ ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته است.
درحال حاضر مصرف سالانه کاغذ و مقوا در ایران حدود یک میلیون و ۹۰۰ هزار تن است که بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن آن از محل واردات تامین می شود. هرچند تولید کاغذ از چوب به دلایل زیست محیطی درایران مقرون به صرفه نیست اما اخیراچندین طرح برای تولید کاغذ از سنگ آهک و پسماندهای نیشکر دردست اجراست که بهره برداری ازاین طرح ها نیازمند حمایت است.

اهداف برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی و بین المللی کاغذ ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات مربوطه :

 معرفی نوآوری و خلاقیت‌ها، ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل کشور در زمینه تولید، بازرگانی و خدمات صنعت کاغذ ،مقوا و فرآورده های سلولزی وماشین آلات – رسیدن به استانداردهای جهانی.

شناسایی و معرفی مشکلات، موانع و نقاط ضعف در این صنعت و تلاش در جهت جلب حمایت سازمان‌های دولتی و  خصوصی ذیربط و دست اندرکاران صنعت مذکور با برگزاری این نمایشگاه.

ایجاد  بستر مناسب به منظور ترغیب افراد یا واحدهای سرمایه گذار جهت سرمایه گذاری و بهره گیری مناسب از ظرفیتهای موجود و ایجاد زمینه‌های اشتغال زایی و کارآفرینی در صنایع.

ایجاد زمینه رقابت سالم میان تولید کنندگان داخلی در جهت ارتقاء سطح کیفیت محصولات

ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان به منظور آشنایی بهتر با نیازهای بازار مصرف.

ایجاد زمینه برای جهش صادرات به سایر کشورها بالاخص کشورهای همسایه و بازار هدف.

ایجاد بستر لازم جهت معرفی محصولات با کیفیت و استانداردهای مطلوب.

تعامل بخش خصوصی با تشکل‌های فعال این صنعت

تبادل فکر، فناوری و محصول میان شرکت‌کنندگان داخلی و خارجی نمایشگاه و ایجاد ارتباط تجاری میان آنها.

نمایشگاه کاغذ_مقوا

لازم بذکر است در این نمایشگاه ، گروه غرفه سازی پارس سازه افرا در بخش ساخت غرفه های نمایشگاهی حضور فعال دارد.

شروع غرفه سازی نمایشگاه لوازم التحریر و تجهیزات مهندسی

شروع غرفه سازی نمایشگاه لوازم التحریر و تجهیزات مهندسی طـبـق اعـلـام دبیـرخـانه

نمـایشگـاه شهر آفتـاب، از تـاریخ ۹ تیر مـاه، سال ۹۷ خـواهد بود شرکت هـایـی که قـرار

اسـت در نمایشگـاه لـوازم الـتحـریر و تجهیـزات پـزشـکی حضـور داشتـه بـاشنـد میتواننـد

فعـالیـت های غرفه سازی و تبلیغـاتی خـود را شروع نمـاینـد. این نمـایشگـاه قـرار اسـت

از ۱۲ الی ۱۵ تیر ماه برای بازدید عموم بـازگشایی گردد. در موضـوع غرفه سازی، شرکت

غرفه سـازی پـارس سـازه افرا ، طراح و سازنده غرفه های نمایشگاهی نیز فعالیت های

غرفه سازی و غرفه آرایی خود را آغاز نموده است. این نمایشگاه هر ساله با حضور شرکت

های مختلف تولید برگزار شده و استقبال خوبی از طرف شهروندان بعمل می آید.

 

نمایشگاه لوازم التحریر و تجهیزات مهندسی

 

شروع غرفه سازی نمایشگاه لوازم التحریر و تجهیزات مهندسی

افتتاحیه نمایشگاه مواد غذایی

افتتاحیه نمایشگاه مواد غذایی

 صنایع کشاورزی، موادغذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در نمایشگاه بین المللی

از تاریخ ۸ تیر ماه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی،

مـوادغـذایی، مـاشیـن آلـات و صنـایع وابستـه ( ایـران آگروفـود ۲۰۱۸ )

به عنـوان یکـی از بـزرگتریـن نمـایشگاه های تخصصی این صنعت با حضور

مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش

در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

– به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

افتتاحیه نمایشگاه مواد غذایی ، صنایع کشاورزی، ماشین آلات و

صنایع وابسته ( ایران آگروفود ۲۰۱۸ ) با حضور مهرفرد معاون وزیر

جهاد کشاورزی در امور توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی و همچنین

قبادی عضو هیات مدیره و معاون نمایشگاهی شرکت سهامی

نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

این گزارش حاکی است:

– در افتتاحیه نمایشگاه مواد غذایی ، صنایع کشاورزی، ماشین آلات و صنایع وابسته ( ایران آگروفود ۲۰۱۸ )

تعداد ۷۶۱ شرکت داخلی و ۴۵۹ شرکت خارجی از ۳۱ کشور جهان شامل آلمان،اتریش، اسپانیا، اسلواکی، امارات متحده عربی، اندونزی، انگلستان، ایتالیا،برزیل،بلژیک، بلغارستان، پاکستان، تایلند، ترکیه، تایوان،چین، دانمارک، روسیه، ژاپن، سریلانکا، سوئیس، فرانسه، کانادا، کره جنوبی،کنیا، گرجستان، لهستان، لیتوانی،هلند، هند و یونان در فضای نمایشگاهی به وسعت  ۷۵,۰۰۰ متر مربع حضور دارند که در زمینه تولید انواع فرآورده ها و محصولات غذایی، ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی، نهاده های کشاورزی،ادوات و محصولات کشاورزی و صنایع جانبی در سه گروه ایران فود، ایران فودتک و ایران آگرو فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

قابل ذکر است :

این نمایشگاه تا روز دوشنبه ۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

 

نمایشگاه صنایع کشاورزی، موادغذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته

 

پنجمین نمایشگاه بین المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی سال ۹۷

غرفه سازی نمایشگاه بین المللی نوشت افزار

اجازه ورود غرفه سازان به محل نمایشگاه جهت غرفه سازی نمایشگاه نوشت افزار و تجهیزات مهندسی از تاریخ ۷ الی ۱۲ تیر ماه آغاز خواهد شد. لازم بذکر است شروع نمایشگاه بین المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی سال ۹۷ نیز از تـاریـخ ۱۲ الی ۱۵ تیـرمـاه در محل نمایشگاه های شهر آفتـاب برگزار خواهد شـد. در ایـن نمـایشگـاه نزدیک به هفتاد شـرکت تولیـدی از داخل و خارج کشور حضور خواهند داشـت.

نمایشگاه نوشت افزار و تجهیزات مهندسی


 

غرفه سازی نمایشگاه نوشت افزار

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاه

غرفه سازی نمایشگاه نوشت افزار

بیست-و-پنجمین-نمایشگاه-صنایع-کشاورزی-و-مواد غذایی-ماشین-آلات

بیست و پنجمین نمایشگاه صنایع کشاورزی

بیست و پنجمین نمایشگاه صنایع کشاورزی و مـواد غـذایی مـاشیـن آلات

از تاریخ ۸ الی ۱۱ تیر ماه ۹۷ در محـل نمـایشگـاه هـای بین المللی تهـران

برگـزار خـواهـد شـد. همچنـین از تـاریـخ ۴ تیـر مجـوز ورود به سـالن جهت

سـاخت و سـاز غرفه صادر می گردد. در این نمایشگاه شرکت های متعددی

از سراسر کشور حضور خواهند داشت. برپایی پنین نمایشگاه های در سطح

کشور باعث رونق بخش کشاورزی و صنایع وابسته می گردد. لازم بذکر است

حضور شرکت هـای خـارجی در این نمایشگـاه هـا سبب ورود تکنولـوژی های

جدید در حوزه کشاورزی به داحل کشور شده و در نتیجه موجبات رونق این حوزه کاری را بخصوص برای کشاورزان فراهم می نماید.

 

نمایشگاه صنایع کشاورزی

 

غرفه سازی | غرفه سازی نمایشگاهی | بیست-و-پنجمین-نمایشگاه-صنایع-کشاورزی-و-مواد غذایی-ماشین-آلات

نمایشگاه مواد غذایی و صنایع کشاورزی

بیست و یکمین نمایشگاه ایران هلث

نمایشگاه ایران هلث از ۲۹ خرداد الی ۰۱ تیر ۱۳۹۷ در شهر تهران برگزار می گردد.

نمایشگاه ایران هلث نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی

دارویی با ٢٠ سال سابقه، به عنوان دومین رخداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی،

آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت در منطقه است که بصورت سالانه در حوزه سلامت و با

مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اردیبهشت

ماه هر سال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد و سالانه بیش از

٢٠٠٠٠ نفر از این نمایشگاه بازدید به عمل می آورند. نمایشگاه ایران هلث ، فرصتی مناسب

را فراهم می آورد تا فعالان این حوزه بتوانند ارتباط بهتری با مدیران بیمارستان ها و مراکز درمانی

در سطح کشور برقرار کنند. همچنین شرکت در نشست های تجاری و کنفرانس ها و برنامه های

جانبی، می تواند علاوه بر ارتقاء سطح دانش و آگاهی تولیدکنندگان و پژوهشگران، بستر مناسبی

جهت آشنایی، تعامل و توسعه شرکت ها فراهم آورد. به نمایش گذاشتن توانمندی های صنعت

سلامت ایران، رونمایی از فناوری های روز دنیا، ارتقای توریسم درمانی، حمایت از تولیدکنندگان

و کارآفرینان نخبه و ارتباط با مراکز درمانی و آموزشی، از جمله اهداف مدنظر جهت برگزاری نمایشگاه است.

 

نمایشگاه ایران هلث

 

نمایشگاه ایران هلث - غرفه سازی نمایشگاهی - غرفه سازی - غرفه سازی پارس سازه

نمایشگاه ایران هلث

ششمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی

ششمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی |بزرگترین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی

منطقه خاورمیانه بوده و با حضور صدها شرکت بزرگ داخلی و خارجی برگـزار می شـود.

اطلاع رسانی از آخرین دستاوردها و تکنو لوژی صنعت حمل ونقل ریلی و صنایع وابسته،

ارتقا تولیدات داخلی، توسعه صادرات، ارائه توانمندی های شرکت های ایرانی، افـزایش

تولید و صادرات، بومی سازی صنایع ریلی و آشنایی تولیدکنندگان صنایع ریلی کشـور بـا

جدیدترین پیشرفت هـای روز ایـن صنعت در جهـان، برخـی از اهـداف برگـزاری ششمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی ایران است.

دراین نمایشـگاه ،شرکت های داخـلی نـوین ترین

تولیدات، تجهیزات و خدمات حوزه حمل و نقـل ریلی را ارایـه خواهند کـرد و در کنار آن ها

شرکت های حمل و نقل ریلی خارجی از کشورهایی مـانند آلمان، انگلستـان، سوئیس،

فـرانسـه ، ایتالیـا، ترکیـه، چین،فـلاند ، بنگلادش،بلژیک، جمهوری چک ، روسیه، اکراین،

استرالیا، لهستان، بلغارستان، سوئد حضور خواهند یافت.

در ششمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی ، شرکت های داخلی، نوین ترین تولیدات،

تجهیزات و خدمات حوزه حمل و نقل ریلی را ارایه نمودند.

در کنـار آن هـا شرکت هـای حمـل و نقل ریلی خـارجی از کشـورهـایی مانند آلمـان،

انگلستان، سوئیس، فرانسه، ایتالیا، ترکـیه، چین،فلانـد،

بنگلادش،بلژیک، جمهوری چک، روسیه، اکراین، استرالیا، لهستان،بـلغارستان،سوئد

حضور داشتند که این موضوع سبب استقبال مراجعه کنندگان گردید.

در ششمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی انواع صنایع و خدمات مختلف ریلی بخش

مسـافـری درون شهـری، بـرون شهری و بخـش بـاری، انـواع واگـن ها، واگـن‌هـای

نیرومحـرکه، واگـن مولد، واگن مانوری، لـوکوموتیو بـرقی و دیزلـی،قطعـات مصـرفی

واگن های اتوبوسی، واگن های باری، شرکت های حمل و نقل ریلی،شرکت های

ارائه دهنده خدمات پس از فروش، خدمات تعمیر ونگهداری و خدمات بیمه ای، ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

 

ششمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی | غرفه سازی | ساخت غرفه

نمایشگاه فولاد و متالورژی اصفهان

غرفه سازی نمایشگاه متالورژی اصفهان

غرفه سازی نمایشگاه متالورژی اصفهان

به گزارش ایرنا،دهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ، فولاد،ریخته گری،

ماشین آلات و صنایع وابسته در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی

استان اصفهان  برگزار می شود.

در این نمایشگاه ۱۵۰ شرکت داخلی و خارجی حضور پیدا میکنند شرکت های

خارجی از کشورهایی نظیر ایتالیا ، آلمان ، انگلستان ، چین و هند در این

نمایشگاه شرکت کرده و اقدام به غرفه سازی نمایشگاه متالورژی اصفهان می نمایند.

زمان برگزاری این نمایشگاه ۱۶ الی ۱۹ مرداد ماه سال جاری خواهد بود.

هدف از برپایی و غرفه سازی نمایشگاه متالورژی اصفهان شناساندن جایگاه

واقعی ایران در عرصه صنایع فولاد و ریخته گری و تعامل سازنده بین شرکت های داخلی و خارجی می‌باشد.

مشارکت کنندگان در این نمایشگاه در زمینه فولاد، چدن و فلزات غیرآهنی و

خدمات صنعت متالورژی فعالیت دارند؛ کارخانجات فولاد ، ماشین آلات و تجهیزات

صنعتی شکل دهی فلزات در اصفهان قلب صنعت فولاد کشور اقدام به غرفه سازی

نموده و محصولات و خدمات خودشان را ارائه می‌نمایند.

مجری برگزاری این نمایشگاه در ادامه گفت: استان اصفهان با تولید بیش از ۷۰ درصد

ظرفیت متالورژی کشور از جایگاه ممتازی در سطح جهان برای سرمایه گذاری در صنعت فولاد ایران برخوردار است.

همچنین مجری برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری،

ماشین آلات و صنایع وابسته اظهارکرد: در سال های اخیر نیز با ورود بخش خصوصی

به این صنعت، این ظرفیت افزایش یافته بطوری که اصفهان به عنوان قلب فولاد کشور

لقب گرفته است. و باعث رونق غرفه سازی در این نمایشگاه ها شده است.

وی اضافه کرد: صنعت متالورژی از ابتدای ورودش به ایران دارای مزیت های نسبی استراتژیک بوده است.

به دلیل ویژگی های صنعت متالورژی و بویژه فولاد در استان اصفهان، برگزاری این نمایشگاه تاثیر بسزایی در توسعه و پیشرفت

صنعت متالورژی کشور دارد.

وی بیان کرد: برگزاری غرفه سازی نمایشگاه متالورژی اصفهان ، یکی از بهترین راهبردها برای ایجاد بازارهای جدید جهانی برای معرفی و فروش صنایع فولادی، ریخته گری و متالورژی کشور است.

غرفه سازی نمایشگاه متالورژی اصفهان

تصاویری از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نمایشگاه کتابی است که در میانهٔ

اردیبهشت هر سال برگزار می‌شود. این نمایشگـاه، یکی از بزرگترین

رویدادهای فرهنگی در ایران است.

در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتـاب تهران ۲۰۵۰ نـاشر

داخلی و ۱۳۲ ناشر خارجی کتاب های خود را عرضه می کنند. میهمان

ویژه این دوره نمایشگاه کتاب، کشور صربستـان است غرفه ایـن کشور

در نیم طبقه بالای شبستان واقع شده است.

همچنین نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت امسال پس از دو

سال وقفه برنامه های خود را در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ارائه می کند.

تفاوت نمایشگاه امسـال با سال هـای گذشته در این است که فضای

مسقف نمایشگاه کتـاب افزایش پیدا کـرده است و نـاشران بیشتری

در فضای مسقف غرفه دارند. مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی کار جابجایی

مسافران را به سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران انجام می دهند.

در ادامه تصاویری از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و غرفه سازی

در ارائه شده است. این نمایشگاه از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه سا

۹۷ در مصلی تهران برگزار شد.

 

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران | غرفه سازی پارس سازه افرا

تصاویری از نمایشگاه گل و گیاه تهران – بوستان گفتگو

نمایشگاه گل و گیاه تهران – بوستان گفتگو

 

به گزارش ایسنا، علی محمد مختاری با بیان اینکه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه،

تجهیزات پارکی و صنایع وابسته از روز شنبه ۱۵  اردیبهشت ماه با حضور بیش از ۲۰۰  تولید کننده

داخلی در زمینه گل و گیاه، تجهیزات پارکی و صنایع وابسته و تعدادی از  شرکت‌های خارجی و نمایندگان

آن‌ها ازجمله کشورهای ایتالیا، اوکراین، ارمنستان و سوئیس آغاز به کار خواهد کرد، گفت: این نمایشگاه

به مدت ۷ روز از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۱ در مجتمع نمایشگاهی گفتگو، واقع در ضلع جنوبی بوستان گفتگو

برگزار می‌گردد و شهروندان محترم می‌توانند جهت بازدید همه روزه در این ساعات مراجعه نمایند.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه تولیدکنندگان گل‌های شاخه بریده، گیاهان آپارتمانی و فضای باز، لوازم و ادوات

باغبانی و انواع گلدان و … حضور خواهند داشت و آخرین دست آوردهای خود را به نمایش می‌گذارند.

وی با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ گیاه­‌پروری و فضای سبز و جلب مشارکت‌های مردمی و ترغیب بازدیدکنندگان

به نگهداری و پرورش گل و گیاه و آشنایی آنان با گونه‌های متنوع گیاهی از اهداف برگزاری نمایشگاه‌های گل و گیاه

می‌باشد، ادامه داد: پیرو برگزاری این نمایشگاه‌ها، شاهد تحولاتی مثبت در صنعت گل وگیاه کشور و انسجام بیشتر تولیدکنندگان داخلی در ارتقاء کیفیت تولیدات خود نیز بوده‌ایم.

مختاری در خصوص برنامه‌های جانبی نمایشگاه گفت: پیرو استقبال چشمگیر شهروندان عزیز از راه‌اندازی کاروان‌های گل، در روز چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت همزمان با ولادت با سعادت حضرت ولی عصر (عج) و ۵ روز اول برپایی نمایشگاه یعنی ۱۵ تا ۱۹  اردیبهشت، کاروانی از احجام تزیین شده با  گل با کیفیت و کمیتی برتر از کاروان‌های پیشین در سطح شهر تهران به گردش در خواهد آمد. هدف از راه‌اندازی کاروان گل، ایجاد شادی و نشاط در محلات مختلف سطح شهر تهران و دعوت از شهروندان برای بازدید از نمایشگاه گل و گیاه می‌باشد.

غرفه سازی نمایشگاه پارس سازه افرا

نمایشگاه گل و گیاه |بوستان گفتگو غرفه

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز ۹۷

بیـست و سـومیـن دوره نمایشگاه بین المللی نفت و گاز ۹۷ در

تاریخ ۱۶ الی ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷

در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خـواهد شد.

نمایشگـاه بین المللی نفت و گـاز، پـالایش و پتروشیمی ایـران

بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری و نمایشگـاهی ایران است که

سالانه شرکت های خارجی و داخلی زیادی اقدام به غرفه سازی

و حضور در این نمایشگاه می‌کنند.

این نمایشگاه

فرصت بسیـار منـاسب و مهمی برای شرکـت هـای این حـوزه ایجاد

میکند تا دستاوردها و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان

همکـاران  و مشتریـان خود قـرار دهند و حضور در  ایـن نمایشگـاه و

غرفه سازی در آن فرصت مناسبی بـرای شرکت های نفتی برای

پیشرفت و جذب بازارهای جدید می‌باشد

با این امید که برگزاری این رویداد بزرگ با مشارکت همه دست اندرکاران

این صنعت، گـامی رو به جـلو در راستـای اعتلا و انعکـاس هـر چه بیشتر

توانمندی های این صنعت در ایران و جهان باشد

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز 97

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز ۹۷

اولین نمایشگاه اشتغال،کاریابی و حمایت از مشاغل خانگی (ایران جابکس Iran Jobex)

اولین نمایشگاه اشتغال،کاریابی و حمایت از مشاغل خانگی  نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس) به همت مرکز کار ایران و با حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در محل دائمی برگزاری نمایشگاهی بین المللی تهران برگزار میگردد.
اولین نمایشگاه اشتغال،کاریابی و حمایت از مشاغل خانگی | ایران جابکس Iran Jobex تهران غرفه سازی
اولین نمایشگاه اشتغال،کاریابی و حمایت از مشاغل خانگی با همکاری موسسه
مشاوره شغلی و کاریابی مرکز کار ایران و مشارکت شرکت‌های داخلی و به منظور
جذب کارجو و شرکت‌های خارجی برای جذب نیروی کار ایرانی برگزار میگردد
این نمایشگاه با محور قرار دادن اشتغال، کاریابی داخلی و بین المللی و حمایت از
مشاغل داخلی می کوشد کارجویان و کارفرمایان ایرانی را در یک فضای مناسب به
هم نزدیک کند. اولین نتیجه قابل پیش بینی این نزدیکی بکارگماری افراد مختلف در
شرکتهای ایرانی است که در سالی که مزین به حمایت از تولید داخلی و ملی شده
است نقطه شروع مهمی قلمداد خواهد شد.
در حاشیه این نمایشگاه کنفرانس بین‌المللی اشتغال و کاریابی و کارگاه‌های تخصصی
جانبی برای متقاضیان تشکیل خواهد شد
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به کار گاه این نمایشگاه به
نشانی اینترنتی www.Iranjobex.com مراجعه کنند

نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس) اولین و معتبرترین رویداد تخصصی در حوزه اشتغال ، کاریابی، مدیریت منابع انسانی و ارتقا برند کارفرمایی در کشور می باشد. برگزار کننده این نمایشگاه مرکز کار ایران با حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد

چهارم اردیبهشت آخرین روز غرفه سازی در این نمایشگاه است.

بیست و پنجمین دوره برگزاری نمایشگاه ایران بیوتی و کلین

نمایشگاه ایران بیوتی و کلین از پنجم الی هشتم اردیبهشت ۱۳۹۷ در محل دائمی برگزاری نمایشگاه تهران برگزار می گردد.
نمایشگاه ایران بیوتی و کلین یکی از بزرگترین و پرمخاطب ترین نمایشگاه های تخصصی در زمینه مواد شوینده، آرایشی، بهداشتی و سلولزی می باشد که هر ساله با حضور گسترده شرکت های مطرح داخلی و خارجی برگزار و فرصت مناسبی را جهت ایجاد ارتباط، معرفی محصول، مذاکره و عقد قرارداد، تبلیغات، غرفه سازی، تحقیقات، شناسایی مصرف کنندگان و رقبا و بالاخره آماده کردن بازار و جامعه برای پذیرش محصول یا خدمات مشارکت کنندگان را فراهم می سازد.

نمایشگاه ایران بیوتی و کلین تهران

گروه کالایی نمایشگاه ایران بیوتی و کلین ٢٠١٨

مواد شوینده و پاک کننده
محصولات سلولزی و بهداشتی
محصولات محافظتی پوست، مو، ناخن، دهان و دندان
عطر و اسپری
رنگ مو
محصولات محافظتی کودک
خوشبو کننده هوا، حشره کش، واکس
اسپا و تناسب اندام
مواد اولیه واسطه ای
اسانسها و مکملها
خدمات مشاوره ای، کلینک زیبایی و بهداشتی
مراکز علمی و تحقیقاتی
توزیع، پخش و فروش
لوازم و وسایل آرایشگری، آرایشگاهی و مراقبت از پوست
ماساژ
دستگاه های نظافتی
سایر ماشین آلات و صنایع وابسته
نشریات تخصصی صنایع بسته بندی

سومین نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندانپزشکی

نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندانپزشکی ایـن نمایشگـاه از

تاریخ ۲۸ الی ۳۱ فـروردین ۹۷ برگـزار می شود. برای اولین بـار در تـاریخ

کنگره هـای انجمن، با تهیه اپلیکیشن رایگان که حاوی کلیۀ اطلاعـات و

برنامه های کنگره است سعی شده است حتی المقدور از کاغذ کمتری

استفاده کنیمحضور شرکت هـای مختلف داخلی و خـارجی باعث بـالا رفتن کیفیت برگـزاری نمایشگاه و رضایت مراجعین شده است.

 

صبح امروز سومین نمایشگاه و کنگره بین المللی مواد و تجهیزات دندانپزشکی

با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

– به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

سومین نمایشگاه و کنگره بین المللی مواد و تجهیزات دندانپزشکی با حضور

دکتر اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای

بین المللی ج.ا.ایران  و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

همچنین  تاجرنیا و یزدانی از اعضاء ارشد انجمن دندانپزشکی ایران و هیات همراه نیز در نمایشگاه فوق ایشان را همراهی نمودند.

این گزارش حاکی است:

– در سومین نمایشگاه و کنگره بین المللی مواد و تجهیزات دندانپزشکی

تعداد ۹۷ شرکت داخلی و ۴۰ شرکت خارجی از ۹ کشور جهان شامل آلمان،اسپانیا،

ایتالیا، برزیل، ژاپن، فرانسه، سوئیس، مالزی و کره جنوبی در فضای نمایشگاهی به

وسعـت بیش از ۱۴,۵۰۰ متر مربع حضـور دارنـد که در زمینه تولید انـواع ایمپلنت، فرز،

یونیت، لباس و دستکش و کلیه مواد تجهیزات دندانپزشکی فعالیت داشته و آخرین

نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند. که این

بسیار مهم و با ارزش هستند.

قابل ذکر است :

این نمایشگاه تا روز جمعه ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۷ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

 

نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندانپزشکی

 

نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندانپزشکی | غرفه نمایشگاهی | غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه فاینکس

نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه فاینکس

نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه فاینکس که به عنوان بزرگترین

رویداد ایران در زمینه بورس، بانک و بیمه که سالانه با حضور جمع کثیری

از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه بورس، بـانک و بیمه برپـا

می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال، دستاوردها و

خدمات خـود را در معرض بـازدید دست‌اندرکـاران و متخصصـان این عرصه

قـرار دهند و بـا در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد

این عرصه، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را معرفی نمایند.

دکتر پیمان مولوی: اتصال شبکه مالی ایران به شبکه مالی بین المللی

کلید توسعه بازارهای مالی است و  این اتصـال بـاید از نمایشگاه هایی

مثل فاینکس ۲۰۱۸ شروع شود.

لذا به اطلاع کـلیه علاقمندان و فعالان در این حـوزه مهم و کلیدی می رساند یازدهمین دوره این نمایشگاه بین المللی در فروردین ماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

نمایشگـاه بین المللی بـورس، بانـک و بیمه فـاینکس

نمایشگاه سد و تونل ایران در پنجمین دوره

پنجمین دوره برگـزاری نمایشگاه سد و تونل ایران از ۱۰ تا ۱۲ مهـر ۱۳۹۷ در محل

برگزاری همایش مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسـازی تهـران بـرگـزار میگـردد.

ایـن همـایش بـا هدف بـررسی نیازها و اولویتهای بخشهـای سـد و تونل، و با

مشارکت دوازده انجمن تخصصی و حضور بیش از دوهزار نفر از فعالان این عرصه

برگزار می­گردد.

 

سد سازی و تونل سازی

و با نگاهی حرفهای به بررسی روشهای بهبود و ارتقا مسائل مرتبط در بخشهای

سدسـازی و فضـاهـای زیزمینی و همچنین ارایه راهکارهای کاربردی و عملیاتی به

منظور حل معضلات، چالشها و مشکلات پیش روی حوزه سد و تونل می‌پردازد.

همایش سد و تونل ایران هم اکنون به عنوان بزرگترین گردهمـایی و هماندیشی

ملی، به منظور تبادل نظر و ملاقـات نخبگـان، مدیران، سیاستگذاران، متخصصان،

کارشناسان و دستاندرکاران این صنعت شناخته شده است.

همچنین مهندسین و دانشجویان علاقه‌مند در این حوزه می‌توانند مقالات خود را

حداکثر تا مورخ ۳۱ خـرداد ۱۳۹۷ ارائـه نمـوده و از امتیـازات علمی ارائـه مقـالـه و

کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس و ثبت در پایگاه مقالات علمی کنفرانس و ژورنال سیویلیکا استفاده نمایید.

 

پنجمین نمـایشگـاه سـد و تـونل ایـران

 

غرفه سازی | غرفه سازی نمایشگاه | نمایشگاه سد و تونل ایران

سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران

سیزدهمین دوره از مسابقات سالانه بین المللی ربوکاپ آزاد ایران از ​۱۴ تـا ​۱۸

فروردین ماه ۱۳۹۷ و در محـل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهـران برگـزار

می گردد. کمیته ملی ربوکاپ ایران و دانشگـاه آزاد اسلامی قـزوین به

عنوان برگزار کنندگان این مسابقات مفتخرند که به یاری خداوند متعال و حمایت

محققین جـوان کشور تـوانسته اند بیش از یک دهه در خدمت علاقه مندان و

فعالین رباتیک باشند. ما همه تلاشمان را به کار خواهیم بست تا این دوره از

مسابقات را با شکوه تر برگزار نماییم و محیطی مناسب را جهت ارایه و تبادل

دستاوردهای علمی در زمینه های هوش مصنوعی و رباتیک برای شرکت کنندگان محترم فراهم آوریم.

 

سیزدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران

مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران

 

هشتمیـن کنگـره ملی و بیستمین کنگره بین‌المللی زیست‌شناسی ایران

هشتمیـن کنگـره ملی و بیستمین کنگره بین‌المللی زیست‌شناسی ایران

در راستای تحقق بخشیدن به اهداف سنـد ششم توسعه علمی کشور و

نقشه جـامع علمی جمهوری اسلامی ایـران و با هدف ایجاد فضای تعامل

و هم‌اندیشی علمی بین محققـان و دانشمنـدان علـوم زیستی در سطـح

بین‌المللی برگزار می‌شود. این کنگره با مجوز و همکاری انجمن زیست‌شناسی

ایران در تاریخ‌های ۳۱مرداد ماه لغایت ۲ شهریور ماه سال هزار و سیصد و نود و هفت خورشیدی در دانشگاه مراغه برگزار خواهد شد

 

گنگره ملی زیست شناسی

در این همـایش در کنـار ارائـه آخـرین دستـاوردهای علمی، پژوهشی و فناوری

در زمینه‌هـای مختـلف علـوم زیستی، نشست‌هـای هـم‌افـزایی و هـم‌انـدیشی

به‌منظور بحـث و تبـادل نظر بین اسـاتید، دانشجویان، پژوهشگران و متخصصان

در ارتبـاط بـا پروژه‌هـای تحقیقـاتی جدید و چشم‌اندازهـای آنهـا و همچنین

کارگـاه‌های آمـوزشی تخصصی بـرگـزار می‌شـود. محـورهـای اصـلی کـنگره در

حوزه‌های مختلف زیستی مشتمل بر زیست‌شناسی سلولی و ملکولی (ژنتیک،

بیوشیمی و بیوفیزیک)، میکروبیولوژی، زیست‌شناسی گیاهی (فیزیولوژی گیاهی،

سیستماتیک و اکولوژی گیاهی، سلولی و تکوینی گیاهی)، زیست‌شناسی جانوری

(فیزیولوژی جانوری، بیوسیستماتیک جانوری و اکولوژی جانوری، بافت‌شناسی و …)

و زیست‌شناسی کاربردی (بیوتکنولوژی، نانو بیوتکنولوژی، بیوتکنولوژی پزشکی، علوم محیط زیست و…) است.

 

بیستمین کنگره ملی و هشتمین کنگـره بین‌المللی زیست‌شناسی ایران

 

غرفه نمایشگاهی | غرفه سازی پارس سازه افرا | کنگره بین‌المللی زیست‌شناسی ایران

image description

نمایشگاه صنایع دستی و برگزاری جشنواره نوروزگاه در کاخ مروارید

معـاون صنـایـع دستـی میـراث فرهنـگی استـان البـرز گفت: نمایشگاه صنایع دستی

استـان تا ۱۰ فـروردین در محوطـه کـاخ مـروارید دایـر است.سعید امینی در گفت ‌وگو

با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر شاهد برگزاری جشنواره اقـوام و نمایشگاه

صنایع دستتی در کاخ مروارید هستیم. وی ادامه داد: جشنواره اقوام که توسط بخش

خصوصی برگـزار شده، تا ۲۹ اسفند ادامه دارد ولی نمایشگاه صنایع دستی استان تا ۱۰ فرودین دایر خواهد بود.

وی افزود: در نمایشگاه صنایع دستی در مجموع ۳۰ غرفه دایر شده و شرکت کنندگان تولیدات خود را در معرض دید علاقه مندان قرار داده‌اند.

 

جشنواره نوروزگاه در کاخ مروارید

این مسئول در ادامه به احتمال برگزاری جشنواره نوروزگاه در کاخ مروارید نیز

اشـاره کرد و گفت : در این جشنـواره شـاهد برگزاری آیین‌ها، مراسم و آداب

و رسوم کهن استان در ایام نوروز خواهیم بود.

امینی اضافه کرد: در حال حاضر برگزاری این جشنواره به مزایده گذاشته شده و در صورت توافق با بخش خصوصی برگزار خواهد شد.

 

برگـزاری جشنواره نوروزگاه در کاخ مروارید

 

غرفه سازی | غرفه سازی نمایشگاهی | نمایشگاه صنایع دستی