بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران

غرفه سازی نماییشگاه فرش تهران

.

.

بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران در نمایشگاه بین المللی تهران  از تاریخ  ۳ لغایت ۹ آذر ماه ۱۳۹۸ در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار میگردد. مرحله غرفه سازی نمایشگاهی این رویداد هم از تاریخ ۳۰ مرداد ماه ۹۸ آغاز شده

نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه ، فراهم آوردن بستر مناسب برای انتقال بیشتر فناوری های روز به کشورمان، ایجاد ارتباط‌های تجاری جدید جهت گسترش صادرات فرش ایرانی  و تقویت روابط قبلی، انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات، آشنائی با الگوهای موفق جهانی در عرصه صنعت فرش دستباف، فراهم کردن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی، مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنا شدن بازدیدکنندگان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات به روز صنعت فرش دستباف است.پیش بینی میشود که از این نمایشگاه استقبال خوبی به عمل آید.

بزرگترین شرکت ها، برند ها، کارخانه ها و واحدهای تولیدی صنعت نساجی جهان را گردهم می آورد تا ضمن تبادل دانش، فناوری و اطلاعات، زمینه همکاری های تجاری، بازرگانی و سرمایه گذاری با شرکت های ایرانی را فراهم کنند.

 


نمایشگاه بین المللی صنعت فرش دستباف 

 

افتتاحیه نمایشگاه لوازم خانگی

افتتاحیه نمایشگاه لوازم خانگی تهران از تاریخ ۱ الی ۴ آذر ۱۳۹۷ در شهر تهران و در محل نمایشگاه های دائمی تهران برگزار می گردد.
نمایشگاه لوازم خانگی تهران به عنوان ویترینی برای معرفی محصولات پرکیفیت لوازم خانگی ایرانی – همه ساله با حضور تولیدکنندگان داخلی و خارجی محصولات لوازم خانگی در تهران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود.

استفاده بهینه از ظرفیت سازی های سنگینی که در رشته های مختلف این صنعت انجام گرفته و کمک به ارتقاء درآمدهای ارزی و توسعه صادرات غیرنفتی کشور و توسعه بازار داخل، تقویت روحیه تولیدکنندگان وترغیب آن ها به حضوردربازارهای رقابتی وآشنایی با مسائل تجارت بین المللی وهمچنین ایجاد شناخت از مقتضیات بازارهای دنیای معاصر با تأکید بر دو اهرم کاهش قیمت تمام شده و افزایش کیفیت تولید به عنوان دوعامل اصلی موفقیت صادرکنندگان از مهمترین اهداف این نمایشگاه به شمار می روند.

نمایشگاه لوازم خانگی

 

افتتاحیه نمایشگاه لوازم خانگی


غرفه سازی پارس سازه افرا, Farahzadi Blvd, Tehran Province, Tehran, Iran, تهران، سعادت آباد، بلوار فرحزادی، نبش بزرگراه نیایش، ساختمان نیایش، طبقه 5، واحد 22, Tehran, Tehran 1981633497, ایران - تلفن : 02122144986

غرفه سازی نمایشگاه لوازم خانگی

غرفه سازی نمایشگاه لوازم خانگی

.

.

غرفه سازی نمایشگاه لوازم خانگی از تاریخ ۲۷ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران آغاز شده است. و تا ۳۰ آبان ماهنیز ادامه خواهد داشت. در طی این ۴ روز شرکت های غرفه سازی نمایشگاهی فرصت دارند که غرفه های مشتریان خود را به محله اجرا درآورده و تحویل نمایند. شرکت غرفه سازی پارس سازه افرا نیز با دارا بودن ۱۱ سال تجربه حرفه ای در صنعت غرفه سازی ، در بخش غرفه سازی این نمایشگاه حضور پر قدرت دارد.

هجدهیمن دوره نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران ، با هدف نمایش جدیدترین محصولات در زمینه لوازم خانگی برپا خواهد شد و تاکنون ۱۷ دوره آن برگزار گردیده است. در این نمایشگاه، انواع برندهای مطرح داخلی و خارجی در حوزه محصولات خانگی شرکت می نمایند و جدیدترین محصولاتشان را ارائه می دهند. در این نمایشگاه انوع محصولات مرتبط با حوزه لوازم خانگی نظیر یخچال و فریزر، اجاق گاز، بلور و چینی، لوازم برقی خانگی، بخاری، تلویزیون، کولر گازی، چرخ خیاطی و …  ارائه می گردد.

غرفه نمایشگاهی لوازم خانگی

غرفه سازی نمایشگاه لوازم خانگی


آدرس غرفه سازی نمایشگاهی پارس سازه افرا :

تهران، سعادت آباد، بلوار فرحزادی، نبش بزرگراه نیایش، ساختمان نیایش، طبقه پنجم، واحد بیست و دو – ۰۲۱۲۲۱۴۴۹۸۶

غرفه سازی نمایشگاه تراکنش

غرفه سازی نمایشگاه تراکنش

.

.

غرفه سازی نمایشگاه تراکنش | چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران، فردا سه‌شنبه ۲۲ آبان به صورت رسمی کار خود را آغاز می‌کند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه، این رویداد بزرگ فناورانه در سه روز آینده به فضایی برای نمایش شور و نشاط صنعت بانکداری و پرداخت تبدیل می‌شود. فعالان صنعت در این مدت فرصت دارند برنامه‌های خود را برای عبور از شرایط تحریم مطرح کنند.
در ITE 2018 ده‌ها برند برتر و گروه استارت‌آپی در کنار هم قرار می‌گیرند و با حضور همه اضلاع اکوسیستم، فرصت تعامل بیشتر میان آنها فراهم می‌شود. 
این رویداد، با شعارهای «تراکنش علیه تحریم» و «بهار تراکنش» تلاش می‌کند، امید را در دل کنشگران صنعت بانکداری و پرداخت زنده نگه دارد. همچنین با پیش‌بینی برنامه‌های تخصصی متعدد در حاشیه این رویداد، امکان به روز رسانی دانش آنها و همچنین بحث و بررسی در مورد ابزارهای مقابله با تحریم، برایشان فراهم شده است.
مرکز فابا، چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران را ۲۲ تا ۲۴ آبان سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های شهرداری تهران، واقع در بوستان گفت‌وگو برگزار می‌‌کند.
لازم بذکر است که فعالیت های غرفه سازی این نمایشگاه در ۳ روز مانده به افتتاح آن آغاز شده بود و شرکت های غرفه ساز مشغول ساخت غرفه های مشتریان خود بودند. گروه غرفه سازی پارس سازه افرا نیز همچون سابق در این نمایشگاه حضور فعال داشته است.

غرفه سازی نمایشگاه تراکنش

غرفه سازی نمایشگاه قطعات خودرو

غرفه سازی نمایشگاه قطعات خودرو
.
.
غرفه سازی نمایشگاه قطعات خودرو از تاریخ ۱۸ الی ۲۰ آبان ماه سال ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های تهران آغاز شده است و شرکت های غرفه ساز در این تاریخ ها فرصت دارند که غرفه نمایشگاهی مشتریان خود را اجرا کرده و تحویل نمایند. شرکت غرفه سازی پارس سازه افرا نیز همچون سابق در این نمایشگاه حضور فعال داشته و در حوزه ساخت غرفه نمایشگاهی فعالیت می نماید.
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور می باشد.  این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار میگردد.
این نمایشگاه همجنین به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی با صنعت قطعات خودرو سایر کشورها میباشد.
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو هر سال در آبان ماه (ماه نوامبر) در تهران برگزار میشود و شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو میزبان این نمایشگاه در هر دو بخش داخلی و خارجی می باشد.

غرفه سازی نمایشگاه قطعات خودرو

غرفه سازی نمایشگاه معدن و صنایع معدنی

غرفه سازی نمایشگاه معدن و صنایع معدنی

غرفه سازی نمایشگاه معدن و صنایع معدنی از تاریخ ۷ الی ۱۰ مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران انجام شده است. در این بازه زمانی شرکت های غرفه ساز ، غرفه های مشتریان خود را آماده و تحویل نموده اند. شرکت غرفه سازی پارس سازه افرا نیز همچون سابق در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی و ساخت غرفه نمایشگاه حضور فعال داشته است.

لازم بذکر است بمنظور معرفی توان تولید و صادرات کشور خانه معدن ایران، شرکت پالار سامانه و شرکت آلمانیIMAG   با همکاری شبکه معدن ایران چهاردهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدن، راهسـازی  و صنایع وابسته – ایران کان مین ۲۰۱۸ را از تاریخ  ۱۱  تا ۱۴  آبان ماه ۱۳۹۷  با همکاری شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران و با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران با حضور گسترده شرکت کنندگان داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می نمایند.

غرفه سازی نمایشگاه صنعت معدن

غرفه سازی نمایشگاه معدن و صنایع معدنی

غرفه سازی نمایشگاهی صنعت برق

غرفه سازی نمایشگاهی صنعت  برق از تاریخ ۷ آبان ماه الی ۱۰ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز خواهد شد. و شرکت های غرفه سازی می توانند غرفه های مشتریان خود را اجرا کرده و تحویل نمایند. گروه غرفه سازی پارس سازه افرا نیز همچون سابق در غرفه سازی نمایشگاهی صنعت برق حضور فعال دارد.

نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت برق برپا می گردد فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

 

غرفه سازی نمایشگاهی صنعت برق

 

غرفه سازی نمایشگاهی صنعت برق

 

 

نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، چرم

پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، چرم با حضور بیش از نود شرکت و واحد تولیدی داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار از تاریخ ۱ الی ۴ آبان ماه سال ۹۷ برگزار می گردد.

در این نمایشگاه علاوه بر تولید کنندگان داخلی، شرکت ها و تولیدکنندگان برخی کشورها، از جمله کشورهای ترکیه ، هند و چین حضور و مشارکت داشته و جدیدترین تولیدات صنعت چرم و صنایع مرتبط با این هنر صنعت را به نمایش عموم می‌گذارند.

در پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت چرم،کیف، کفش و صنایع وابسته که در سالن های سالن ۴۰ ، ۴۱ ، ۴۴A ، ۴۴B و فضای باز محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد، بیش از ۹۰ شرکت حضور خواهند داشت.

پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی در پنجمین نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته؛ انواع محصولات و تولیدات چرمی شامل کیف‌های مختلف اداری، زنانه، مردانه، انواع کفش‌های چرمی مردانه و زنانه ، محصولات لایه چرمی، انواع لباس‌های چرمی ، انواع چرم گاوی ،چرم اشبالت، چرم میشی، چرم گوسفندی، چرم بزی، چرم مصنوعی، انواع دستگاه‌های لیزری، دستگاه پرس،دستگاه‌های جین زن، انواع ماشین‌های دوخت و دیگر صنایع و تجهیزات ارائه و به نمایش عموم گذاشته می شود.

گفتنی است پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت چرم، کیف، کفش و صنایع وابسته با حمایت اتاق اصناف کشور و همکاری انجمن صنایع چرم ایران، اتحادیه چرم و مصنوعات وابسته، اتحادیه کفش دست دوز، اتحادیه کفش ماشینی، اتحادیه سراجان، اتحادیه تولید چرم مصنوعی و انجمن مدیران صنف کفش ایران برگزار می شود.

 

نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، چرم

 


 

نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، چرم

نمایشگاه تاسیسات ساختمان

نمایشگاه تاسیسات ساختمان ، یا به عبارت دیگر هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران از

تاریخ ۱ الی ۴ آبان ماه سال ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود.

غرفه نمایشگاه تاسیسات

نمایشگاه تاسیسات ساختمان

 

نمایشگاه تاسیسات ساختمان

نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

هفدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی (sportex 2018) اسپورتکس ۲۰۱۸ از تاریخ ۲۱ الی ۲۴ مهر ماه ۹۷ آغاز شده و در معرض بازدید شهروندان قرار میگیرد.

این نمایشگاه با همکاری شرکت میلاد نور در محل دائمی نمایشگاه ها بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی ورزش تهران میزبان بیش از ۱۶۰ غرفه از شرکت ها و فعالان حوزه تجهیزات ورزشی داخلی و خارجی، از جمله شرکت های ارائه دهنده تجهیزات باشگاه های ورزشی و مکمل های خوراکی است.

 

لازم بذکر است که شرکت غرفه سازی پارس سازه افرا در ساخت غرفه نمایشگاهی این نمایشگاه حضور فعال داشته است.

نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

 

نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

نمایشگاه بین المللی صنعت تهران

نمایشگاه بین المللی صنعت تهران (TIIE) از ۲۲ الی ۲۵ مهر ۱۳۹۷ در شهر تهران کشور ایران برگزار می گردد.
نمایشگاه صنعت تهران (TIIE) یکی از وسیع ترین و گسترده ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی ایران می باشد. این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی ها و سوق شرکت ها به سمت بازارهای گسترده تر فعالیت خود را شروع کرد. این نمایشگاه همچنین به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات خود و شناخت صنایع کشورهای مختلف شرکت کننده به شمار می آید. نمایشگاه صنعت تهران توانست در دوره قبلی خود محصولات صنعتی ۴٣۵ غرفه دار ایرانی و ١٢۵ غرفه دار بین المللی از کشورهایی مانند ایتالیا، آلمان، سوئد، مالزیف هند، فرانسه و … را در معرض دید بیش از ٣۵٠٠٠ بازدیدکننده قرار دهد.

 

نمایشگاه بین المللی صنعت تهران

 

نمایشگاه بین المللی صنعت تهران

غرفه سازی نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی

غرفه سازی نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزش ، ورود به سالن غرفه سازان جهت ساخت غرفه ورزشی در روز ۱۷ مهر ماه خواهد بود. و غرفه سازان می توانند غرفه های نمایشگاهی خود را ساخته و تحویل نمایند.

 

غرفه سازی نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزش

 

غرفه سازی نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزش

غرفه سازی نمایشگاه صنعت

غرفه سازی نمایشگاه هجدهمین دوره صنعت و ورود به سالن نمایشگاه جهت غرفه سازی در از تاریخ ۱۷ مهر ماه خواهد بود و در این مدت شرکت های غرفه ساز میتوانند غرفه های سفارش گرفته خود را ساخته و تحویل نمایند.

شرکت غرفه سازی پارس سازه افرا نیز همچون سابق در این نمایشگاه حضور فعال دارد.

نمایشگاه صنعت

غرفه سازی نمایشگاه هجدهمین دوره صنعت

 

غرفه سازی نمایشگاه هجدهمین دوره صنعت

افتتاحیه سومین نمایشگاه شیلات

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران ، « افتتاحیه سومین نمایشگاه شیلات ، آبزیان، ماهیگیری و صنایع وابسته Ifex2018 از ۱۱ مهر لغایت ۱۴ مهر‌ماه سال‌جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
متین جهرمی، مدیر اجرایی این نمایشگاه اظهار کرد: افتتاحیه سومین نمایشگاه شیلات ۸۰ شرکت داخلی و خارجی از کشور‌های ایران، ترکیه، یونان، نروژ، هلند حضور خود را در نمایشگاه قطعی نموده‌اند.
وی تصریح کرد: این نمایشگاه درفضایی تحت پوشش ۴۵۰۰ با همکاری و همیاری و حضور سازمان شیلات و کلیه انجمن‌ها و اتحادیه‌های وابسته برگزار خواهد شد.
جهرمی افزود: تبادل افکار بدیع و توسعه همکاری‌های اقتصادی و فنی‌، بازاریابی و شناخت امکانات تجاری و تولیدی در عرصه داخلی و بین‌المللی و ایجاد بستر صادرات محصولات شیلات‌، ارایه آخرین پیشرفت‌های داخلی و خارجی در عرصه صنعت شیلات، تقویت و بهبود سیستم توزیع و تسهیل ارتباطات تجاری و فنی‌، ارتقا دانش فنی در تولید، عمل‌آوری و بازاریابی‌، معرفی پتانسیل‌های جدید از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
وی گفت: تقویت آموزش و ترویج کاربردی آبزی‌پروری ایجاد زمینه اشتغال بیشتر در صنعت شیلات کشور و فرهنگ‌سازی و ترویج الگوهای بهینه مصرف غذاهای دریایی و هماهنگی‌های بیشتر میان سازمان‌ها و تشکل‌های مربوط در این نمایشگاه مورد توجه است.
جهرمی افزود: در افتتاحیه سومین نمایشگاه شیلات گروه‌های متنوع کالایی نظیر تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان تجهیزات صیادی، فرآوری محصولات شیلاتی، تولیدکنندگان و ارایه‌دهندگان غذاهای دریایی، تولیدکنندگان بخش های مختلف ماشین‌آلات و صنایع پرورش ماهیان زینتی و تجهیزات آکواریوم‌، ماشین‌آلات حمل و نقل و انتقال آبزیان، فرآورده‌های شیلاتی، تجهیزات پرورش و نگهداری آبزیان، تأسیسات و تجهیزات برودتی مرتبط با صنعت، پرورش‌دهندگان آبزیان، تجهیزات آبزی‌پروری و پرورش ماهی در قفس و صنایع پایین دستی دریایی مرتبط حضور خواهند داشت.
وی تصریح کرد: بازدیدکنندگان از کشورهای ترکیه، هلند، یونان، نروژ و روسیه تا‌کنون درخواست بازدید از افتتاحیه سومین نمایشگاه شیلات را به ستاد ارسال کرده تا مراحل دعوتنامه و اخذ ویزا برای آنان انجام گیرد‌. علاوه بر این باکمک و راهنمایی‌های انجمن‌ها و اتحادیه‌های مرتبط برای حضور بازدیدکنندگان و تجار مرتبط با این صنعت‌، برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های خوبی انجام گرفته است.

نمایشگاه شیلات

افتتاحیه سومین نمایشگاه شیلات

 

افتتاحیه سومین نمایشگاه شیلات

افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب

افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب ، سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب از چهارشنبه مورخ ۱۱ مهر ماه خواهد بود. نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب با حضور ۲۹۰ شرکت داخلی و ۳۸ شرکت خارجی از روز چهارشنبه (۱۱ مهر ماه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز بکار می کند و تا ۱۴ مهر ماه ادامه خواهد یافت.
به گزارش از وزارت نیرو، معاون وزیر نیرو در امور آب و فاضلاب (آبفا) در این زمینه گفت : افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب و برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب می تواند نقش موثری در معرفی توانمندی‌های ایران در این صنعت ایفا کند.  وی یکی از راهکارهای معرفی نیازهای حوزه آب به شرکت ها و متخصصان را برگزاری نمایشگاه عنوان کرد و افزود: افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب یادشده می‌تواند زمینه‌ی تعامل ‌حوزه آب کشور، پیمانکاران و سازندگان را فراهم آورد.
سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب کشور در فضایی به وسعت حدود ۱۱ هزار و ۴۰۰ مترمربع ترتیب خواهد یافت و افزون بر شرکت های داخلی شرکت هایی از کشورهای آلمان، چین، هلند، دانمارک، ترکیه، ایتالیا، سوریه، آمریکا و امارات در آن حضور خواهند داشت.
در این نمایشگاه، آخرین دستاوردهای صنعتگران، پیمانکاران، مشاوران و کارفرمایان صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب در زمینه های مرتبط ازجمله لوله و اتصالات، ابزار دقیق، آزمایشگاهی و شیمیایی و تصفیه خانه ارائه می‌شود.
نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب که پیش از این به صورت دوسالانه برگزار می شد. افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب

 

افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب

 

افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب

افتتاحیه نمایشگاه تله کام

افتتاحیه نمایشگاه تله کام ، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، توسط شرکت پالار سامانه از تاریخ ۱۱ لغایت ۱۴ مهرماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد گردید.

با توجه به نقش پراهمیت و ارزنده ارتباطات و فناوری اطلاعات در عصر حاضر، و از سوی دیگر جایگاه ویژه و مهم برگزاری نمایشگاههای بین المللی در تبادل اطلاعات فنی-بازرگانی و آشنائی صاحبان صنایع و پژوهشگران و دست اندرکاران با آخرین دستاوردهای صنعتی و فناوری روز جهان و همچنین بمنظور معرفی توان  توسعه و پتانسیل کشور در زمینه این صنعت برگزاری سالیانه نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی– ایران تله کام،  بصورت تخصصی بین المللی از سال ۱۳۷۹ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران توسط شرکت پالار سامانه،  با همکاری شرکت سهامی نمایشگاههای ج.ا.ایران و سازمان توسعه تجارت و حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، آغاز گردید و ادامه یافت.

 

افتتاحیه نمایشگاه تله کام

 

افتتاحیه نمایشگاه تله کام

 

 

 

ساخت غرفه نمایشگاه آب و فاضلاب

شروع غرفه سازی نمایشگاه آب و فاضلاب از تاریخ ۸ مهر ماه به مدت سه روز تا ۱۰ مهر ماه خواهد بود. و  شرکت های غرفه ساز میتوانند ساخت غرفه نمایشگاه آب و فاضلاب خود را در این مدت به مرحله ساخت برسانند. نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت آب و فاضلاب برپا می گردد فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

ساخت غرفه نمایشگاه آب و فاضلاب

ساخت غرفه نمایشگاه آب و فاضلاب

غرفه سازی – نمایشگاه ایپاس

غرفه سازی نمایشگاه ایپاس

.

.

غرفه سازی نمایشگاه ایپاس ؛ نمایشگاه پلیس یا ایپاس ، یک نمایشگاه بین‌المللی است که تاکنون ۹ دوره از آن در خلال تابستان توسط یکی از بنیادهای فرهنگی نیروی انتظامی ایران برگزار شده‌است. این مهمترین نمایشگاه پلیس هر ساله در استان تهران برگزار می‌گردد.  تاریخ ۷ مهر الی ۸ مهر اجازه ورود به سالن شرکت های غرفه ساز جهت غرفه سازی نمایشگاهی خواهد بود.

شرکت غرفه سازی پارس سازه افرا نیز همچون سابق در این نمایشگاه جهت غرفه سازی حضور فعال دارد.

 

غرفه سازی نمایشگاه ایپاس


نمایشگاه پلیس

 

افتتاحیه نمایشگاه ایران فارما

افتتاحیه نمایشگاه ایران فارما

.

.

افتتاحیه نمایشگاه ایران فارما از اول مهر ماه خواهد بود و این نمایشگاه تا تاریخ ۴ مهر در محل مصلی تهران ادامه خواهد داشت. این نمایشگاه را میتوان یک مانور برای نمایش دادن قدرت و رویدادی بزرگ در حوزه پزشکی و در وضع کنونی با توجه به وجود تحریم‌ها قلمداد کرد.

نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما ، همایش پراهمیتی در صنعت نمایشگاهی ایران است و جایگاه ویژه‌ای دارد که شرکت‌های تولیدی داروهای طبیعی هم بتوانند در این فضا حضور پیدا کنند.

شعار اصلی این دوره نمایشگاه «فرصت‌ها و تهدیدها در شرایط موجود» اعلام شده است و با توجه به شرایط کنونی، فضای مناسبی برای تولیدکننده های واقعی ایجاد می‌کند و تولیدکننده‌ای که بازار را می‌شناسد، روش و راهکار تغییر را یاد گرفته است، روش کشت و تامین ماده اولیه را می‌داند؛ می‌تواند از این بن بست بیرون بیاید.

 


غرفه سازی نمایشگاه ایران فارما

افتتاحیه نمایشگاه ایران پلاست

افتتاحیه نمایشگاه ایران پلاست

.

.

افتتاحیه نمایشگاه ایران پلاست در تاریخ ۱ مهر خواهد بود و تا ۵ مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ادامه خواهد یافت. نمایشگاه ایران پلاست با هدف فراهم کردن زمینه ای برای رونق بازار صنعت پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است.
افتتاحیه نمایشگاه ایران پلاست امروزه به عنوان بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می رود و در بین نمایشگاه های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه بندی می شود.
افتتاحیه نمایشگاه ایران پلاست ۱۱ دوره موفق را پشت سر گذشته است. نگاه آماری به دوره های گذشته نشان می دهد این نمایشگاه با همه مشکلات و مسائل پیش رو توانسته است روند رو به رشدی را طی نماید. به طوری که تعداد شرکت کنندگان در این نمایشگاه از ۲۹۴ شرکت داخلی و خارجی در دوره نخست به بیش از ۱۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی در دهمین دوره افزایش یافته است.
بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست مهرماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار خواهد شد.
افتتاحیه نمایشگاه ایران پلاست در ادوار گذشته در ۴ گروه کالایی برگزار شده است. این گروه ها به شرح ذیل هستند:
– مواد اولیه :
انواع آلیاژهای پلیمری – پلی استایرن – ‌ اتیلن و پلی اتیلن – انواع پلی آمیدها – انواع مستربچ – پلی پروپیلن ها -‌ آلیاژهای پی بی تی – کوپلیمرها – پلی یورتان – آمیزه های پی وی سی – الاستومرها – انواع افزودنیها – انواع رزینها -‌ انواع پودر و گرانول – ترکیبات قالب گیری – روان کننده ها – استابیلایزرها – انواع استئارات – مواد خام برای صنایع پلاستیک – رنگدانه ها – انواع پرکننده ها – چسب ها -‌ الیاف مصنوعی – پاک کننده ها – مواد اولیه برای صنایع مرتبط
– کالاهای ساخته شده و نیمه ساخته :
انواع محصولات پی وی سی، یوپی وی سی و پلی پروپیلن – شرینک، فیلم و ورق – انواع محصولات بسته بندی – نوار،‌ طناب و نخ -‌ انواع بطریهای پت انواع ظروف خانگی و صنعتی – پروفیل و محصولات لاستیکی و سیلیکونی – قطعات لاستیکی صنعتی – الیاف – قالب -‌ انواع پوشش و روکش – قطعات و محصولات فایبرگلاس – انواع مخازن و بشکه -‌ پالت و جعبه – انواع تسمه و واشر- توری و شبکه – لوله و شلنگ – قطعات و محصولات کامپوزیت – انواع فوم و محصولات اسفنجی- انواع محصولات عایق بندی و درزگیر- قطعات و محصولات تزریقی – چرم مصنوعی – قطعات تمام شده برای صنایع خانگی، ساختمان، خودرو و بسته بندی – انواع محصولات یکبار مصرف
– ماشین آلات و تجهیزات:
انواع میکسر-‌ غلطک -‌ خردکن و آسیاب – فیلتر- خطوط کامپاوندینگ و بازیافت – انواع کوره های صنعتی – ماشین آلات و خطوط اکسترودر و اکستروژن – ماشینهای قالب گیری، ریخته گری و تزریق -‌ انواع پرس-‌ ماشینهای پرکن-‌ ماشینهای برش و خم کن – انواع ماشینهای چاپ – ماشین آلات جوش پلاستیک – ابزار و تجهیزات کنترل فرآیند،‌ کنترل دما ،‌ کنترل فشار و سایر ابزار کنترلی، اندازه گیری و تستر- تجهیزات حمل و نقل و انتقال مواد – تجهیزات اتوماسیون و روبوتیک -‌ ماشین آلات شرینک پک و سایر ماشین آلات و تجهیزات بسته بندی – انواع خنک کننده و گرم کننده – کمپرسورها – سیستمهای تصفیه -‌ دستگاه های اندازه گیری و تست – سایر ماشین آلات -تجهیزات و قطعات جانبی مرتبط
– خدمات :
نشریات تخصصی – سیستمهای نرم افزاری و اطلاع رسانی – خدمات پس از فروش -‌ خدمات فنی و مهندسی – خدمات بسته بندی – خدمات حمل و نقل -‌ خدمات طراحی -‌ خدمات آزمایشگاهی – خدمات مشاوره -‌ خدمات پژوهشی و نرم افزاری – خدمات تولیدی ، بازرگانی ،‌ صادرات و واردات،‌ خدمات حفاظتی -‌ خدمات پیمانکاری – اتحادیه ها و انجمن های علمی،‌ تجاری و حرفه ای

قدرت گرفتن صنعت پلاستیک کشور تنها یکی از مزایای برگزاری نمایشگاه ایران پلاست بوده است. علاوه بر این در سایه برگزاری این نمایشگاه تشکل های مختلفی نیز به منظور حضور موثرتر بخش های مختلف صنایع پلاستیک شکل گرفت که زمینه رقابت روزافزون و رونق بیشتر این صنعت شد. افتتاح

ی


افتتاحیه نمایشگاه ایران پلاست

افتتاحیه نمایشگاه ایران پلاست

غرفه سازی نمایشگاه ایران فارما

غرفه سازی نمایشگاه ایران فارما

.

.

اجازه ورود به سالن و غرفه سازی نمایشگاه ایران فارما از تاریخ ۳۱ شهریور الی ۱ مهر ماه برای شرکت های غرفه سازی امکان پذیر شده است و شرکت های غرفه ساز میتوانند جهت حضور غرفه سازی در این نمایشگاه فعالیت خود را شروع نمایند. شرکت غرفه سازی پارس سازه افرا نیز همچون سابق در این نمایشگاه حضور فعال داشته و اقدام به غرفه سازی خواهد نمود.

غرفه سازی نمایشگاه ایران فارما


طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی ایران فارما

غرفه سازی نمایشگاه ایران پلاس

غرفه سازی نمایشگاه ایران پلاس

.

.

اجازه ورود به سالن نمایشگاهی و غرفه سازی نمایشگاه ایران پلاس از تاریخ ۳۰ شهریور الی یک مهر ماه در سالن های نمایشگاه بین المللی تهران برای شرکت های غرفه ساز امکان پذیر شده است. لازم بذکر است که آغاز بکار نمایشگاه ایران پلاست از ۲ الی ۵ مهر ماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های شهر تهران خواهد بود و عموم مردم میتوانند در تاریخ های ذکر شده، جهت بازدید به این نمایشگاه مراجعه نمایند.
غرفه سازی نمایشگاه ایران پلاست با حضور غرفه سازان مختلف انجام خواهد شد و گروه غرفه سازی پارس سازه افرا همچون سابق در این نمایشگاه حضور فعال دارد.

غرفه سازی نمایشگاه ایران پلاس


ساخت و ساز غرفه نمایشگاه ایران پلاست

هفدهمین نمایشگاه بیسکویت، شیرینی و شکلات

غرفه نمایشگاهی شیرینی و شکلات

.

.

هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات ایران از ۲۴ تا ۲۷ شهریور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. در نمایشگاه شیرینی و شکلات بالغ بر ۲۶۳ شرکت ایرانی و ۱۸ شرکت خارجی از ۱۱ کشور جهان حضور خواهند داشت. برگزاری هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات در سالن‌های ۳۱، ۳۸، A38، B38، ۴۰، ۴۱ و ۴۴ در متراژ ۳۲ هزار مترمربع انجام خواهد شد. از ساعت ۱۰ تا ۱۸ بازدیدکنندگان میتوانند از این نمایشگاه دیدن نمایند.

صنعت بیسکویت، شیرینی و شکلات یکی از صنایع با ارزش‌افزوده بالاست که در صورت رفع موانع و مشکلات موجود بر سر راه صادرات آن، از جمله تامین مواد اولیه، ماشین‌آلات و نقدینگی مورد نیاز می‌تواند نقش بسزایی در رشد تولید ناخالص داخلی و بهبود صادرات داشته باشد. طی چند سال اخیر نیز این صنعت روندی مثبت را پشت سر گذاشته است. با تغییراتی که امروزه در سبک زندگی و ذائقه شهروندان به وجود آمده، از شیرینی و شکلات گاهی به عنوان محصول لاکچری در پذیرایی‌ها استفاده می‌شود.

از سوی دیگر، اجرای برجام طی سه سال گذشته روند صادرات این محصولات را نسبت به گذشته تسهیل کرده است. با این حال برای حضور قدرتمندتر در بازارهای بین‌المللی باید مولفه‌هایی نظیر بسته‌بندی شکیل، بازاریابی مناسب، شناخت ذائقه بازارهای هدف، به‌روزرسانی ماشین‌آلات، استفاده از مواد اولیه استاندارد و … را در نظر گرفت. از همین رو از اوایل دهه ۸۰ دست‌اندرکاران این صنعت با برگزاری نمایشگاه‌ بیسکویت، شیرینی و شکلات درصدد رشد و توسعه این صنعت برآمده‌اند. امسال نیز هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات از ۲۴ تا ۲۷ شهریور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

در  هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات علاوه بر ۲۶۳ شرکت ایرانی، ۱۸ شرکت از ۱۱ کشور اتریش، اسپانیا، اوکراین، امارات، ایرلند، ترکیه، روسیه، چین، فرانسه، لهستان و مالزی حضور دارند. علاقه‌مندان به صنعت شیرنی و شکلات می‌توانند طی روزهای شنبه تا سه‌ شنبه هفته آینده (۲۴ تا ۲۷ شهریور) از ساعت ۱۰ تا ۱۸ از کالاهای ارائه‌شده در هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات یعنی مواد اولیه، ماشین‌آلات، صنایع وابسته و محصولات نهایی شیرینی و شکلات بازدید بعمل آورند.

هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات


ساخت غرفه نمایشگاه شیرینی و شکلات

آدرس غرفه سازی پارس سازه افرا

آدرس غرفه سازی پارس سازه افرا

آدرس غرفه سازی پارس سازه افرا ؛ تهران ، سعادت آباد ، بلوار فرحزادی ، جنب اتوبان نیایش ، ساختمان نیایش ، پلاک ۶۰ ، طبقه ۵ ، واحد ۲۲

۰۲۱-۲۲۱۴۴۹۸۶

: Pars saze afra Address
Farahzadi Blvd, Tehran Province, Tehran, Iran

آدرس غرفه سازی پارس سازه افرا

ورود به سالن جهت غرفه سازی نمایشگاه شیرینی و شکلات

غرفه سازی نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران از تاریخ ۲۰ الی ۲۳ شهریور در سالن های نمایشگاه بین المللی تهران امکان پذیر خواهد بود. لازم بذکر است که آغاز بکار نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران از ۲۴ الی ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های شهر تهران خواهد بود و عموم مردم جهت بازدید میتوانند در تاریخ های ذکر شده، جهت بازدید به این نمایشگاه مراجعه نمایند.
غرفه سازی نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران با حضور غرفه سازان مختلف انجام خواهد شد و گروه غرفه سازی پارس سازه افرا همچون سابق در این نمایشگاه حضور فعال دارد. شرکت ماندگار تجارت شیرین به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه این تشکل ، متولی برگزاری چهارده دوره نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات تهران می باشد ، که اولین دوره آن در سال ١٣٨١ با متراژ تقریبی ٣٠٠٠ مترمربع کار خود را آغاز نمود. این در حالیست که امسال برای چندمین سال متوالی با متراژ تقریبی ٣٣٠٠٠ متر مربع به کار خود ادامه می دهد. این نمایشگاه بزرگترین و تنها نمایشگاه تخصصی شیرینی و شکلات در خاورمیانه می باشد که به صورت کاملا تخصصی در سه بخش اصلی این صنعت اعم از محصولات تولید شده، مواد اولیه و ماشین آلات برگزار می گردد. غرفه سازی نمایشگاه شیرینی و شکلات

غرفه سازی نمایشگاه شیرینی و شکلات

نهمین نمایشگاه مادر و کودک

نهمین نمایشگاه مادر و کودک

.
.
نهمین نمایشگاه مادر و کودک از ۱۵ الی ۱۸ شهریور ماه سال ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد، نمایشگاهی متنوع برای مادران، نوزادان و کودکان که در آن هر چه را که مادران باید از قبل از تولد فرزندشان بدانند تا انواع خدمات مختلف آموزشی و بهداشتی، کالاها و صنایع مختلف نوزادان و کودکان در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

در نهمین نمایشگاه مادر و کودک شرکت های مختلف تولیدی، خدماتی و صنایع وابسته داخلی و خارجی، جدید ترین و نوین ترین کالاها، تولیدات و دستاوردهای این حوزه را طی چهار روز ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

براساس این گزارش، در نهمین نمایشگاه بین المللی مادر و کودک ، شرکت ها و نمایندگی هایی از کشورهای هلند، آلمان، ترکیه، چین، ایتالیا، ژاپن، بلژیک، اسپانیا، امارات و انگلستان و … حضور خواهند داشت.
در نهمین نمایشگاه مادر و کودک ؛ کالاها و وسایل کامل سیسمونی، مبلمان اتاق خواب نوزاد و کودک و وسایل خواب بچه، خدمات مختلف مراکز پزشکی- درمانی مادر، نوزاد و کودک و تجهیزات مربوطه، لوازم بهداشتی و درمانی وشوینده ها، مراکز مربوط به آموزش دوران بارداری، زایمان و تنظیم خانواده، مکمل های غذایی، پوشاک مادر، نوزاد و کودک(مربوط به دوران بارداری)، کالسکه و کلیۀ وسایل مرتبط به حمل و حفظ ایمنی نوزاد و کودک، نشریات، کتاب ها و تمام خدمات اطلاعاتی مربوط به مادران و کودکان، شرکت های خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد، مهدکودک ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، لوازم خانگی مربوط به نوزاد و کودک، وسایل فانتزی و تزئینی مربوط به مهمانی ها و جشن کودکان، وسایل ورزشی، تفریحی و پارکی، سازمانهای غیردولتی حامی مادر و کودک، انواع اسباب بازی(اسباب بازی های نرم و عروسک، اسباب بازی های کنترلی و ماشینی، اسباب بازی های آموزشی، خلاقانه و سرگرمی ها، بازی های رایانه ای) ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.
توجه ویژه به مسائل مختلف رفاهی، درمانی و بهداشتی مادران، نوزادان و کودکان، رقابت بین تولید کنندگان و عرضه کنندگان کالاها و خدمات در این حوزه، بازاریابی و بازارسازی، توجه به تولیدات داخلی و تبادل تجربیات بین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان خدمات داخلی و خارجی این حوزه ، از جمله مهمترین اهداف برگزاری” نهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک” است.
در این نمایشگاه همچنین گروه های مردم نهاد( NGO) و سازمان های غیردولتی حامی مادرو کودک، مهدکودک ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، شرکتهای خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد و نشریات، کتاب ها و کلیه خدمات اطلاعاتی مادران و کودکان نیز حضور دارند.
برپایی غرفه های ویژه برای معاینه رایگان کودکان و نوزادان، معاینه جسمی، بینائی سنجی و چشم پزشکی، تست هوش و دیگر مسائل مربوط به سلامتی کودکان و نوزادان؛ از دیگر برنامه های نهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک است.
نهمین نمایشگاه مادر و کودک (MBC 2018) از ۱۵ تا ۱۸ شهریور ماه هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

غرفه نمایشگاهی تهران

نهمین نمایشگاه مادر و کودک

هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع

الفتتاحیه هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام ، طیور و صنایع وابسته

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام ، طیور و صنایع وابسته از تاریخ ۱۵ تا ۱۸ شهریور ماه سال ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه با حضور شرکت‌کننده‌های داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

فعالیت در زمینه دام، طیور، شیلات و فرآورده‌های لبنی، به عنوان یکی از ساختار های اصلی کشاورزی علاوه بر ایجاد اشتغال، می‌تواند نقش مهمی در رشد و توسعه اقتصادی کشور ایفا کند. به‌ویژه شرایط اقتصادی ایجاب می‌کند که توجه به تولید و صادرات غیرنفتی در اولویت برنامه‌ها قرار بگیرد. ایران نیز به دلیل قرار گرفتن در موقعیت ژئوپلتیک جغرافیایی مناسب می‌تواند به عنوان یکی از قدرت‌های صنایع کشاورزی در جهان خودنمایی کند. اما این موضوع افزایش دانش فنی و به‌روزکردن تجهیزات و ماشین‌آلات را می‌طلبد. برگزاری هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام ، طیور و صنایع وابسته رویدادی است که با هدف ارتقای این صنعت در معرض دید متخصصان و علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

نمایشگاه بستری برای ارائه محصولات و تولیدات جدید

هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام ، طیور و صنایع وابسته به عنوان بستری با هدف معرفی کالاها و محصولات جدید، ایجاد فرصت تعامل با تولیدکنندگان، بازرگانان و متخصصان این حوزه، آشنایی با آخرین دستاوردها، ایجاد فرصت مذاکرات و عقد قراردادهای کاری همواره مورد توجه بوده است و مشارکت در این پدیده اقتصادی و تبلیغاتی می‌تواند بهره‌وری و بازخورد مطلوب‌تر را برای شرکت‌کنندگان فراهم کند.

بر اساس این گزارش ۲۳۰ شرکت داخلی و ۳۰ شرکت خارجی از ۱۰ کشور دنیا در این نمایشگاه حضور دارند. از جمله کالاهای ارائه‌شده نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته می‌توان به ماشین‌‌آلات و تجهیزات صنعت دامپروری و مرغ‌داری، خوراک و مکمل‌های غذایی دام و طیور، دارو، واکسن، مواد بیولوژیک و … اشاره کرد.

گفتنی است این نمایشگاه طی چهار روز از ساعت ۱۰ الی ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آماده بازدید عموم است.

 

غرفه سازی نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور

هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام

 

هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام

چرا باید غرفه سازی کنیم ؟

چرا باید غرفه سازی کنیم ؟ نمایشگاه ها اصولا محلی هستند که در آن شرکت میتوانند دستاوردها و محصولات برند یا یک صنعت را به مشتریان خود ارائه نمایند. خوشبختانه در سال های اخیر نیز برپایی نمایشگاه های داخلی و خارجی و به تبع آن غرفه سازی در کشورمان رشد چشمگیری داشته و کیفیت برگزاری این نمایشگاه ها نیز در حد قابل قبول می باشد. که این موضوع خود باعث بالا رفتن استاندارهای کیفیت تولیدات و خدمات شرکت ها و کارخانجات شده است.

یک غرفه ساخته شده هر چند در ظاهر مجموعه ای از سازه های فیزیکی است اما در نهان یک واسطه ی بازاریابی یکپارچه ای است که با استفاده از ویژگی های ساختاری و فیزیکی خود در جهت ایجاد فرصت های معرفی و فروش محصولات و خدمات استفاده می کند. به عبارت دیگر غرفه سازی یک برند، تصویر روشنی از شرکت کننده است برای دامنه وسیعی از مخاطبان و مراجعه کنندگان در نمایشگاه. یکی از مهم ترین و با اثرترین آیتم ها در یک نمایشگاه ، غرفه سازی شرکت ها در آن است. هرچند که این کار شاید در ابتدای امر هزینه هایی را به شرکت ها تحمیل کند اما قطعا میتواند با مدیریت درست فواید زیادی را برای آن شرکت در پی داشته باشد. چرا باید غرفه سازی کنیم ؟

شرکت ها باید این نکته را در نظر داشته باشند که تمایلات ایده آل گرایانه و هزینه کرد های آنچنانی در غرفه سازی نمی تواند تضمین کننده موفقیت آنها باشد. در نتیجه برای یک غرفه سازی خوب در نمایشگاه، که بتواند محصولات و خدمات شرکت ها را بخوبی به مشتریان و مراجعین معرفی کرده و باعث جذب آنها شود نیازمند یک استراتژی مدیریت هزینه توام با تاکید بر کیفیت در کار است و اینکه چه چیزی و چه ملاک هایی باید در غرفه سازی شرکت ها باید لحاظ گردد تا هم بتوان شرکت ها را بخوبی معرفی کند هم بازدهی غرفه را افزایش دهد. غرفه سازی

چرا باید غرفه سازی کنیم ؟

 

در ادامه دلایلی دیگری که چرا باید غرفه سازی کنیم ؟

در نمایشگاه است که شرکت ها میتوانند بطور همزمان محصولات و خدمات خود را با رقیبان ارزیابی کنند ، بازارهای هدف را شناسایی کرده و تولید محصولات و خدمات را منطبق بر بازارهای هدف و با افزایش کیفیت و رقابت پذیری تولیدات ادامه دهند. در نمایشگاه است که شرکت ها می توانند به بررسی استراتژی شرکت ها و کشورهای رقیب بپردازند و به دنبال بازار های جدید و ارتباط رودرو با مشتریان جدید در کشور های دیگر باشند.
همچنین در حاشیه برگزاری نمایشگاه ، واحد های تحقیق و توسعه شرکت ها می توانند مطالعات مختلفی را در حوزه بازارسنجی و بازاریابی داشته باشند.

در نمایشگاه است که یک شرکت می تواند با شرکتهای پخش و یا نمایندگان در شهرستانها ارتباط برقرار کند و در نمایشگاه است که خیلی از پیشنهاد هایی که تا امروز به دنبال راه حل برای آنها بودند خود به خود به سراغ شرکت ها می آید، و جالب تر اینکه این اتفاق برای اکثر شرکت کنندگان در نمایشگاه ها نیز رخ می دهد، به همین ترتیب برای رقیبان شرکت ها هم که به نمایشگاه آمده اند همه این موارد صدق می کند و وجود دارد.

پس شرکت ها باید به این موضوع واقف باشند که رقیبان در پی جایگزین شدن آنها تلاش میکنند و سعی بر حذف سایر شرکت ها از بازار دارند ، و این موضوع اگرچه تلخ و سخت است ولی حقیقت دارد . و نکته جالب تر اینکه رقیبان خیلی سریع تر از آن که شرکت های بزرگ فکر میکنند، رشد کرده و بزرگ میشوند و برای این شرکت ها مدعی خواهند شد. چرا باید غرفه سازی کنیم ؟به عبارتی می توان عنوان کرد که غرفه سازی در نمایشگاه می تواند ابزار قدرتمندی باشد در اختیار شرکت ها، که در نتیجه یک برنامه ریزی منظم و دقیق و بکارگیری ایده های خلاق و نوآورانه ، همانند ویترینی عمل خواهد کرد برای نمایش هرچه بهتر انواع محصولات ، خدمات و فعالیت های شرکت ها. به عبارت دیگر ، ساخت غرفه و غرفه سازی در نمایشگاه ارائه کننده یک تصویر چند بعدی از پیام های بازاریابی و فروش آن شرکت ها است.

ماندگاری یک غرفه ساخته شده نمایشگاهی در اذهان مراجعین و مشتریان، خود میتواند معیار بسیار خوبی باشد که یک غرفه چقدر موفق بوده است. به همین دلیل است که بسیاری از شرکت ها و کارخانجات درصدد این هستند غرفه ای داشته باشند که تا مدت ها در ذهن بازدیدکنندگان باقی بماند. میزان ماندگاری یک برند در ذهن به اندازه ای ارزشمند است که میتواند بر تصمیم گیری های بعدی خرید مراجعین و یا مشتریان تاثیر بگذارد و موجب بالا رفتن میزان آگاهی از محصولات و خدمات شرکت و در نتیجه افزایش تعداد مشتریان در طولانی مدت گردد.

وقتی که از دید یک اثر هنری به غرفه سازی در نمایشگاه نگاه کنیم بدور از تمام ضوابط و شنیده ها و با تمام فشارهای کاری و شرایط سختی که در هنگام غرفه سازی پیش می آید به جرات میتوان گفت که : ” غرفه سازی نهایت یک هنر است که از تلفیق چندین مهارت بوجود می آید ” . مهارت برنامه ریزی، طراحی ، نجاری، برقکاری و … که در آن غرفه ساز نمایشگاهی فقط با یک ایده اولیه و تلفیق احساسات ، فنون ، تکنیک ها و مواد خام ، سازه ای خلق می کند که همچون زندگی ما عمری کوتاه اما سرشار از زیبایی دارد.

استعلام قیمت غرفه سازی نمایشگاهی

بنابر این در پاسخ به این پرسش که چرا باید غرفه سازی کنیم ؟ با توجه به دلایل ذکر شده در بالا ، شرکت هایی که خواهان پیشرفت و بهبود شرایط اقتصادی و تجارتی خود هستند می بایست حضور و غرفه سازی در نمایشگاه را جزء برنامه هرساله خود قرار دهند و طوری برنامه ریزی کنند که همیشه در نمایشگاه اصلی مربوط به صنف خود در اصلی ترین شهر و مرکز تجاری صنفی خود حضور داشته باشند و غرفه سازی نمایند ، و اجازه ندهند رقیبانشان شایعه از بین رفتن و یا ناتوانی آنها را بر سر زبانها جاری کنند که بسیار گران تمام خواهد شد. باید قبول کرد که همه مشتریان همیشه با شرکت ها نخواهند ماند و باید همیشه به فکر جایگزین کردن مشتریان جدید و بهتر برای باشند.

حضور در نمایشگاه و غرفه سازی و استفاده از غرفه نمایشگاهی میتواند در کنار موارد دیگر، بسیار به شرکت ها کمک کند . مگر اینکه شرکت ها و کارخانجات تبلیغات تلویزیونی را جایگزین کنند که باز هم غرفه سازی نمایشگاهی جایگاه خود را دارد و در کسب نمایندگی و شرکتهای پخش و مشتریان مستقیم بسیار کمک خواهد کرد .

غرفه سازی در تهران

چرا باید غرفه سازی کنیم ؟

نمایشگاه کف پوش، موکت و فرش ماشینی تهران

نمایشگاه کفپوش موکت و فرش ماشینی تهران در تاریخ ۱۵ شهریور ماه افتتاح خواهد شد. در این نمایشگاه جدیدترین و بروز ترین فرش های ماشینی طراحی و تولید شده در جدیدترین نقشه‌ها و ترکیب رنگ ها عرضه خواهد شد. این محولات با استفاده از بهترین ماشین‌آلات بافت فرش و با کیفیت ترین مواد اولیه مختلف مانند الیاف اکریلیک ، پلی‌استر ، پلی‌پروپیلن و غیره بافته شده است که همزمان با آخرین نوآوری های تولید فرش در جهان در معرض دید مراجعین ، فروشندگان فرش و مصرف‌کنندگان قرار خواهد گرفت.

از مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه کفپوش موکت و فرش ماشینی تهران می توان به افزایش راندمان تولید ، توجه به توسعه زیر ساخت های این صنعت ، پیدا کردن نیاز های جدید صادراتی ، آشنائی با جدید ترین تکنولوژی های صنعت فرش ماشینی ، موکت و کفپوش در جهان ، و همچنین بالا رفتن سطح دانش عمومی و اطلاعات فنی تولید فرش، اطلاعات علمی بازدیدکنندگان ؛ اشاره کرد.

در راستای نمایشگاه کفپوش موکت و فرش ماشینی تهران ، جلسه هم اندیشی روسای اتحادیه های تولید کننده فرش و موکت و کفپوش ، برگزاری کارگاه های آموزشی در موضوعات طراحی و تولید فرش ماشینی و موکت و همچنین حضور هیئت های تجاری و بازرگانی خارجی نیز جزو برنامه های جانبی نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته محسوب می شود.

 

#نمایشگاه_فرش_ماشینی

 

نمایشگاه کفپوش موکت و فرش ماشینی تهران

نمایشگاه صنایع دستی و فرش ماشینی تهران

نمایشگاه صنایع دستی و فرش ماشینی تهران ، سی امین دوره نمایشگاه صنایع دستی و بیست و هفتمین دوره نمایشگاه فرش دستباف تهران از تاریخ ۳ شهریور ماه شروع و تا تاریخ ۹ شهریور ماه۹ ادامه خواهد یافت.

سی‌امین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی که بزرگترین رخداد تجاری این حوزه محسوب می‌شود، از عصر امروز (سوم شهریور ماه) افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، معصومه ابتکار (معاون امور زنان و خانواده رییس‌جمهور)، علی شمخانی (دبیر شورای عالی امنیت ملی) و علی اکبر صالحی (رییس سازمان انرژی اتمی)، علی اصغر مونسان ـ رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ـ  را در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه همراهی کردند.

در سال‌های گذشته قبل از برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و فرش ماشینی تهران ، نشستی خبری برگزار و درباره بودجه این نمایشگاه، استان‌های شرکت‌کننده، تعداد غرفه‌ها، امکاناتی که در اختیار هنرمندان قرار می‌گرفت، صحبت می‌شد اما امسال نشستی برگزار نشد تا توضیحی از سوی پویا محمودیان ـ معاونت صنایع دستی ـ به رسانه‌ها داده شود.

نمایشگاه صنایع دستی و فرش ماشینی تهران

سی‌امین نمایشگاه صنایع‌دستی همانند سال گذشته همزمان با بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستبافت ایران در سه سالن ٨ ، ۹ و ١٠، ١١ و مجموعه سالن‌های ٢۵ محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار و تا نهم شهریور ماه تا ساعت ١٨ دایر است.

نمایشگاه صنایع دستی و فرش ماشینی تهران

منبع خبر نمایشگاه صنایع دستی و فرش ماشینی تهران : ایسنا  –  کد خبر: ۹۷۰۶۰۳۰۱۲۲۷