نمایشگاه تاسیسات ساختمان

نمایشگاه تاسیسات ساختمان ، یا به عبارت دیگر هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران از

تاریخ ۱ الی ۴ آبان ماه سال ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود.

غرفه نمایشگاه تاسیسات

نمایشگاه تاسیسات ساختمان

 

نمایشگاه تاسیسات ساختمان

نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

هفدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی (sportex 2018) اسپورتکس ۲۰۱۸ از تاریخ ۲۱ الی ۲۴ مهر ماه ۹۷ آغاز شده و در معرض بازدید شهروندان قرار میگیرد.

این نمایشگاه با همکاری شرکت میلاد نور در محل دائمی نمایشگاه ها بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی ورزش تهران میزبان بیش از ۱۶۰ غرفه از شرکت ها و فعالان حوزه تجهیزات ورزشی داخلی و خارجی، از جمله شرکت های ارائه دهنده تجهیزات باشگاه های ورزشی و مکمل های خوراکی است.

 

لازم بذکر است که شرکت غرفه سازی پارس سازه افرا در ساخت غرفه نمایشگاهی این نمایشگاه حضور فعال داشته است.

نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

 

نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

نمایشگاه بین المللی صنعت تهران

نمایشگاه بین المللی صنعت تهران (TIIE) از ۲۲ الی ۲۵ مهر ۱۳۹۷ در شهر تهران کشور ایران برگزار می گردد.
نمایشگاه صنعت تهران (TIIE) یکی از وسیع ترین و گسترده ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی ایران می باشد. این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی ها و سوق شرکت ها به سمت بازارهای گسترده تر فعالیت خود را شروع کرد. این نمایشگاه همچنین به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات خود و شناخت صنایع کشورهای مختلف شرکت کننده به شمار می آید. نمایشگاه صنعت تهران توانست در دوره قبلی خود محصولات صنعتی ۴٣۵ غرفه دار ایرانی و ١٢۵ غرفه دار بین المللی از کشورهایی مانند ایتالیا، آلمان، سوئد، مالزیف هند، فرانسه و … را در معرض دید بیش از ٣۵٠٠٠ بازدیدکننده قرار دهد.

 

نمایشگاه بین المللی صنعت تهران

 

نمایشگاه بین المللی صنعت تهران

غرفه سازی نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی

غرفه سازی نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزش ، ورود به سالن غرفه سازان جهت ساخت غرفه ورزشی در روز ۱۷ مهر ماه خواهد بود. و غرفه سازان می توانند غرفه های نمایشگاهی خود را ساخته و تحویل نمایند.

 

غرفه سازی نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزش

 

غرفه سازی نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزش

غرفه سازی نمایشگاه صنعت

غرفه سازی نمایشگاه هجدهمین دوره صنعت و ورود به سالن نمایشگاه جهت غرفه سازی در از تاریخ ۱۷ مهر ماه خواهد بود و در این مدت شرکت های غرفه ساز میتوانند غرفه های سفارش گرفته خود را ساخته و تحویل نمایند.

شرکت غرفه سازی پارس سازه افرا نیز همچون سابق در این نمایشگاه حضور فعال دارد.

نمایشگاه صنعت

غرفه سازی نمایشگاه هجدهمین دوره صنعت

 

غرفه سازی نمایشگاه هجدهمین دوره صنعت

افتتاحیه سومین نمایشگاه شیلات

به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران ، « افتتاحیه سومین نمایشگاه شیلات ، آبزیان، ماهیگیری و صنایع وابسته Ifex2018 از ۱۱ مهر لغایت ۱۴ مهر‌ماه سال‌جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
متین جهرمی، مدیر اجرایی این نمایشگاه اظهار کرد: افتتاحیه سومین نمایشگاه شیلات ۸۰ شرکت داخلی و خارجی از کشور‌های ایران، ترکیه، یونان، نروژ، هلند حضور خود را در نمایشگاه قطعی نموده‌اند.
وی تصریح کرد: این نمایشگاه درفضایی تحت پوشش ۴۵۰۰ با همکاری و همیاری و حضور سازمان شیلات و کلیه انجمن‌ها و اتحادیه‌های وابسته برگزار خواهد شد.
جهرمی افزود: تبادل افکار بدیع و توسعه همکاری‌های اقتصادی و فنی‌، بازاریابی و شناخت امکانات تجاری و تولیدی در عرصه داخلی و بین‌المللی و ایجاد بستر صادرات محصولات شیلات‌، ارایه آخرین پیشرفت‌های داخلی و خارجی در عرصه صنعت شیلات، تقویت و بهبود سیستم توزیع و تسهیل ارتباطات تجاری و فنی‌، ارتقا دانش فنی در تولید، عمل‌آوری و بازاریابی‌، معرفی پتانسیل‌های جدید از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
وی گفت: تقویت آموزش و ترویج کاربردی آبزی‌پروری ایجاد زمینه اشتغال بیشتر در صنعت شیلات کشور و فرهنگ‌سازی و ترویج الگوهای بهینه مصرف غذاهای دریایی و هماهنگی‌های بیشتر میان سازمان‌ها و تشکل‌های مربوط در این نمایشگاه مورد توجه است.
جهرمی افزود: در افتتاحیه سومین نمایشگاه شیلات گروه‌های متنوع کالایی نظیر تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان تجهیزات صیادی، فرآوری محصولات شیلاتی، تولیدکنندگان و ارایه‌دهندگان غذاهای دریایی، تولیدکنندگان بخش های مختلف ماشین‌آلات و صنایع پرورش ماهیان زینتی و تجهیزات آکواریوم‌، ماشین‌آلات حمل و نقل و انتقال آبزیان، فرآورده‌های شیلاتی، تجهیزات پرورش و نگهداری آبزیان، تأسیسات و تجهیزات برودتی مرتبط با صنعت، پرورش‌دهندگان آبزیان، تجهیزات آبزی‌پروری و پرورش ماهی در قفس و صنایع پایین دستی دریایی مرتبط حضور خواهند داشت.
وی تصریح کرد: بازدیدکنندگان از کشورهای ترکیه، هلند، یونان، نروژ و روسیه تا‌کنون درخواست بازدید از افتتاحیه سومین نمایشگاه شیلات را به ستاد ارسال کرده تا مراحل دعوتنامه و اخذ ویزا برای آنان انجام گیرد‌. علاوه بر این باکمک و راهنمایی‌های انجمن‌ها و اتحادیه‌های مرتبط برای حضور بازدیدکنندگان و تجار مرتبط با این صنعت‌، برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های خوبی انجام گرفته است.

نمایشگاه شیلات

افتتاحیه سومین نمایشگاه شیلات

 

افتتاحیه سومین نمایشگاه شیلات

افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب

افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب ، سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب از چهارشنبه مورخ ۱۱ مهر ماه خواهد بود. نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب با حضور ۲۹۰ شرکت داخلی و ۳۸ شرکت خارجی از روز چهارشنبه (۱۱ مهر ماه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز بکار می کند و تا ۱۴ مهر ماه ادامه خواهد یافت.
به گزارش از وزارت نیرو، معاون وزیر نیرو در امور آب و فاضلاب (آبفا) در این زمینه گفت : افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب و برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب می تواند نقش موثری در معرفی توانمندی‌های ایران در این صنعت ایفا کند.  وی یکی از راهکارهای معرفی نیازهای حوزه آب به شرکت ها و متخصصان را برگزاری نمایشگاه عنوان کرد و افزود: افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب یادشده می‌تواند زمینه‌ی تعامل ‌حوزه آب کشور، پیمانکاران و سازندگان را فراهم آورد.
سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب کشور در فضایی به وسعت حدود ۱۱ هزار و ۴۰۰ مترمربع ترتیب خواهد یافت و افزون بر شرکت های داخلی شرکت هایی از کشورهای آلمان، چین، هلند، دانمارک، ترکیه، ایتالیا، سوریه، آمریکا و امارات در آن حضور خواهند داشت.
در این نمایشگاه، آخرین دستاوردهای صنعتگران، پیمانکاران، مشاوران و کارفرمایان صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب در زمینه های مرتبط ازجمله لوله و اتصالات، ابزار دقیق، آزمایشگاهی و شیمیایی و تصفیه خانه ارائه می‌شود.
نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب که پیش از این به صورت دوسالانه برگزار می شد. افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب

 

افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب

 

افتتاحیه نمایشگاه آب و فاضلاب

افتتاحیه نمایشگاه تله کام

افتتاحیه نمایشگاه تله کام ، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران، توسط شرکت پالار سامانه از تاریخ ۱۱ لغایت ۱۴ مهرماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد گردید.

با توجه به نقش پراهمیت و ارزنده ارتباطات و فناوری اطلاعات در عصر حاضر، و از سوی دیگر جایگاه ویژه و مهم برگزاری نمایشگاههای بین المللی در تبادل اطلاعات فنی-بازرگانی و آشنائی صاحبان صنایع و پژوهشگران و دست اندرکاران با آخرین دستاوردهای صنعتی و فناوری روز جهان و همچنین بمنظور معرفی توان  توسعه و پتانسیل کشور در زمینه این صنعت برگزاری سالیانه نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی– ایران تله کام،  بصورت تخصصی بین المللی از سال ۱۳۷۹ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران توسط شرکت پالار سامانه،  با همکاری شرکت سهامی نمایشگاههای ج.ا.ایران و سازمان توسعه تجارت و حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، آغاز گردید و ادامه یافت.

 

افتتاحیه نمایشگاه تله کام

 

افتتاحیه نمایشگاه تله کام

 

 

 

ساخت غرفه نمایشگاه آب و فاضلاب

شروع غرفه سازی نمایشگاه آب و فاضلاب از تاریخ ۸ مهر ماه به مدت سه روز تا ۱۰ مهر ماه خواهد بود. و  شرکت های غرفه ساز میتوانند ساخت غرفه نمایشگاه آب و فاضلاب خود را در این مدت به مرحله ساخت برسانند. نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت آب و فاضلاب برپا می گردد فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

ساخت غرفه نمایشگاه آب و فاضلاب

ساخت غرفه نمایشگاه آب و فاضلاب

غرفه سازی – نمایشگاه ایپاس

غرفه سازی نمایشگاه ایپاس ؛ نمایشگاه پلیس یا ایپاس ، یک نمایشگاه بین‌المللی است که تاکنون ۹ دوره از آن در خلال تابستان توسط یکی از بنیادهای فرهنگی نیروی انتظامی ایران برگزار شده‌است. این مهمترین نمایشگاه پلیس هر ساله در استان تهران برگزار می‌گردد.  تاریخ ۷ مهر الی ۸ مهر اجازه ورود به سالن شرکت های غرفه ساز جهت غرفه سازی نمایشگاهی خواهد بود.

شرکت غرفه سازی پارس سازه افرا نیز همچون سابق در این نمایشگاه جهت غرفه سازی حضور فعال دارد.

 

غرفه سازی نمایشگاه ایپاس

 

غرفه سازی نمایشگاه ایپاس

افتتاحیه نمایشگاه ایران فارما

افتتاحیه نمایشگاه ایران فارما از اول مهر ماه خواهد بود و این نمایشگاه تا تاریخ ۴ مهر در محل مصلی تهران ادامه خواهد داشت. این نمایشگاه را میتوان یک مانور برای نمایش دادن قدرت و رویدادی بزرگ در حوزه پزشکی و در وضع کنونی با توجه به وجود تحریم‌ها قلمداد کرد.

نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما ، همایش پراهمیتی در صنعت نمایشگاهی ایران است و جایگاه ویژه‌ای دارد که شرکت‌های تولیدی داروهای طبیعی هم بتوانند در این فضا حضور پیدا کنند.

شعار اصلی این دوره نمایشگاه «فرصت‌ها و تهدیدها در شرایط موجود» اعلام شده است و با توجه به شرایط کنونی، فضای مناسبی برای تولیدکننده های واقعی ایجاد می‌کند و تولیدکننده‌ای که بازار را می‌شناسد، روش و راهکار تغییر را یاد گرفته است، روش کشت و تامین ماده اولیه را می‌داند؛ می‌تواند از این بن بست بیرون بیاید.

غرفه سازی نمایشگاه ایران فارما

افتتاحیه نمایشگاه ایران فارما

افتتاحیه نمایشگاه ایران فارما

افتتاحیه نمایشگاه ایران پلاست

افتتاحیه نمایشگاه ایران پلاست در تاریخ ۱ مهر خواهد بود و تا ۵ مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ادامه خواهد یافت. نمایشگاه ایران پلاست با هدف فراهم کردن زمینه ای برای رونق بازار صنعت پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است.
افتتاحیه نمایشگاه ایران پلاست امروزه به عنوان بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می رود و در بین نمایشگاه های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه بندی می شود.
افتتاحیه نمایشگاه ایران پلاست ۱۱ دوره موفق را پشت سر گذشته است. نگاه آماری به دوره های گذشته نشان می دهد این نمایشگاه با همه مشکلات و مسائل پیش رو توانسته است روند رو به رشدی را طی نماید. به طوری که تعداد شرکت کنندگان در این نمایشگاه از ۲۹۴ شرکت داخلی و خارجی در دوره نخست به بیش از ۱۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی در دهمین دوره افزایش یافته است.
بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست مهرماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار خواهد شد.
قدرت گرفتن صنعت پلاستیک کشور تنها یکی از مزایای برگزاری نمایشگاه ایران پلاست بوده است. علاوه بر این در سایه برگزاری این نمایشگاه تشکل های مختلفی نیز به منظور حضور موثرتر بخش های مختلف صنایع پلاستیک شکل گرفت که زمینه رقابت روزافزون و رونق بیشتر این صنعت شد. افتتاحیه نمایشگاه ایران پلاست
افتتاحیه نمایشگاه ایران پلاست در ادوار گذشته در ۴ گروه کالایی برگزار شده است. این گروه ها به شرح ذیل هستند:
– مواد اولیه :
انواع آلیاژهای پلیمری – پلی استایرن – ‌ اتیلن و پلی اتیلن – انواع پلی آمیدها – انواع مستربچ – پلی پروپیلن ها -‌ آلیاژهای پی بی تی – کوپلیمرها – پلی یورتان – آمیزه های پی وی سی – الاستومرها – انواع افزودنیها – انواع رزینها -‌ انواع پودر و گرانول – ترکیبات قالب گیری – روان کننده ها – استابیلایزرها – انواع استئارات – مواد خام برای صنایع پلاستیک – رنگدانه ها – انواع پرکننده ها – چسب ها -‌ الیاف مصنوعی – پاک کننده ها – مواد اولیه برای صنایع مرتبط
– کالاهای ساخته شده و نیمه ساخته :
انواع محصولات پی وی سی، یوپی وی سی و پلی پروپیلن – شرینک، فیلم و ورق – انواع محصولات بسته بندی – نوار،‌ طناب و نخ -‌ انواع بطریهای پت انواع ظروف خانگی و صنعتی – پروفیل و محصولات لاستیکی و سیلیکونی – قطعات لاستیکی صنعتی – الیاف – قالب -‌ انواع پوشش و روکش – قطعات و محصولات فایبرگلاس – انواع مخازن و بشکه -‌ پالت و جعبه – انواع تسمه و واشر- توری و شبکه – لوله و شلنگ – قطعات و محصولات کامپوزیت – انواع فوم و محصولات اسفنجی- انواع محصولات عایق بندی و درزگیر- قطعات و محصولات تزریقی – چرم مصنوعی – قطعات تمام شده برای صنایع خانگی، ساختمان، خودرو و بسته بندی – انواع محصولات یکبار مصرف
– ماشین آلات و تجهیزات:
انواع میکسر-‌ غلطک -‌ خردکن و آسیاب – فیلتر- خطوط کامپاوندینگ و بازیافت – انواع کوره های صنعتی – ماشین آلات و خطوط اکسترودر و اکستروژن – ماشینهای قالب گیری، ریخته گری و تزریق -‌ انواع پرس-‌ ماشینهای پرکن-‌ ماشینهای برش و خم کن – انواع ماشینهای چاپ – ماشین آلات جوش پلاستیک – ابزار و تجهیزات کنترل فرآیند،‌ کنترل دما ،‌ کنترل فشار و سایر ابزار کنترلی، اندازه گیری و تستر- تجهیزات حمل و نقل و انتقال مواد – تجهیزات اتوماسیون و روبوتیک -‌ ماشین آلات شرینک پک و سایر ماشین آلات و تجهیزات بسته بندی – انواع خنک کننده و گرم کننده – کمپرسورها – سیستمهای تصفیه -‌ دستگاه های اندازه گیری و تست – سایر ماشین آلات -تجهیزات و قطعات جانبی مرتبط
– خدمات :
نشریات تخصصی – سیستمهای نرم افزاری و اطلاع رسانی – خدمات پس از فروش -‌ خدمات فنی و مهندسی – خدمات بسته بندی – خدمات حمل و نقل -‌ خدمات طراحی -‌ خدمات آزمایشگاهی – خدمات مشاوره -‌ خدمات پژوهشی و نرم افزاری – خدمات تولیدی ، بازرگانی ،‌ صادرات و واردات،‌ خدمات حفاظتی -‌ خدمات پیمانکاری – اتحادیه ها و انجمن های علمی،‌ تجاری و حرفه ای

افتتاحیه نمایشگاه ایران پلاست

افتتاحیه نمایشگاه ایران پلاست

افتتاحیه نمایشگاه ایران پلاست

غرفه سازی نمایشگاه ایران فارما

اجازه ورود به سالن و غرفه سازی نمایشگاه ایران فارما از تاریخ ۳۱ شهریور الی ۱ مهر ماه برای شرکت های غرفه سازی امکان پذیر شده است و شرکت های غرفه ساز میتوانند جهت حضور غرفه سازی در این نمایشگاه فعالیت خود را شروع نمایند. شرکت غرفه سازی پارس سازه افرا نیز همچون سابق در این نمایشگاه حضور فعال داشته و اقدام به غرفه سازی خواهد نمود.

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی ایران فارما

غرفه سازی نمایشگاه ایران فارما

 

غرفه سازی نمایشگاه ایران فارما

غرفه سازی نمایشگاه ایران فارما

غرفه سازی نمایشگاه ایران پلاس

اجازه ورود به سالن نمایشگاهی و غرفه سازی نمایشگاه ایران پلاس از تاریخ ۳۰ شهریور الی یک مهر ماه در سالن های نمایشگاه بین المللی تهران برای شرکت های غرفه ساز امکان پذیر شده است. لازم بذکر است که آغاز بکار نمایشگاه ایران پلاست از ۲ الی ۵ مهر ماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های شهر تهران خواهد بود و عموم مردم میتوانند در تاریخ های ذکر شده، جهت بازدید به این نمایشگاه مراجعه نمایند.
غرفه سازی نمایشگاه ایران پلاست با حضور غرفه سازان مختلف انجام خواهد شد و گروه غرفه سازی پارس سازه افرا همچون سابق در این نمایشگاه حضور فعال دارد.

ساخت و ساز غرفه نمایشگاه ایران پلاست

غرفه سازی نمایشگاه ایران پلاس

 

غرفه سازی نمایشگاه ایران پلاس

غرفه سازی نمایشگاه ایران پلاس

هفدهمین نمایشگاه بیسکویت، شیرینی و شکلات

هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات ایران از ۲۴ تا ۲۷ شهریور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. در این نمایشگاه بالغ بر ۲۶۳ شرکت ایرانی و ۱۸ شرکت خارجی از ۱۱ کشور جهان حضور خواهند داشت. برگزاری هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات در سالن‌های ۳۱، ۳۸، A38، B38، ۴۰، ۴۱ و ۴۴ در متراژ ۳۲ هزار مترمربع انجام خواهد شد. از ساعت ۱۰ تا ۱۸ بازدیدکنندگان میتوانند از این نمایشگاه دیدن نمایند.

صنعت بیسکویت، شیرینی و شکلات یکی از صنایع با ارزش‌افزوده بالاست که در صورت رفع موانع و مشکلات موجود بر سر راه صادرات آن، از جمله تامین مواد اولیه، ماشین‌آلات و نقدینگی مورد نیاز می‌تواند نقش بسزایی در رشد تولید ناخالص داخلی و بهبود صادرات داشته باشد. طی چند سال اخیر نیز این صنعت روندی مثبت را پشت سر گذاشته است. با تغییراتی که امروزه در سبک زندگی و ذائقه شهروندان به وجود آمده، از شیرینی و شکلات گاهی به عنوان محصول لاکچری در پذیرایی‌ها استفاده می‌شود. از سوی دیگر، اجرای برجام طی سه سال گذشته روند صادرات این محصولات را نسبت به گذشته تسهیل کرده است. با این حال برای حضور قدرتمندتر در بازارهای بین‌المللی باید مولفه‌هایی نظیر بسته‌بندی شکیل، بازاریابی مناسب، شناخت ذائقه بازارهای هدف، به‌روزرسانی ماشین‌آلات، استفاده از مواد اولیه استاندارد و … را در نظر گرفت. از همین رو از اوایل دهه ۸۰ دست‌اندرکاران این صنعت با برگزاری نمایشگاه‌ بیسکویت، شیرینی و شکلات درصدد رشد و توسعه این صنعت برآمده‌اند. امسال نیز هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات از ۲۴ تا ۲۷ شهریور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. در  هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات علاوه بر ۲۶۳ شرکت ایرانی، ۱۸ شرکت از ۱۱ کشور اتریش، اسپانیا، اوکراین، امارات، ایرلند، ترکیه، روسیه، چین، فرانسه، لهستان و مالزی حضور دارند. علاقه‌مندان به صنعت شیرنی و شکلات می‌توانند طی روزهای شنبه تا سه‌ شنبه هفته آینده (۲۴ تا ۲۷ شهریور) از ساعت ۱۰ تا ۱۸ از کالاهای ارائه‌شده در هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات یعنی مواد اولیه، ماشین‌آلات، صنایع وابسته و محصولات نهایی شیرینی و شکلات بازدید بعمل آورند.

ساخت غرفه نمایشگاه شیرینی و شکلات

هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات

هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات

هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات

آدرس غرفه سازی پارس سازه افرا

آدرس غرفه سازی پارس سازه افرا

آدرس غرفه سازی پارس سازه افرا ؛ تهران ، سعادت آباد ، بلوار فرحزادی ، جنب اتوبان نیایش ، ساختمان نیایش ، پلاک ۶۰ ، طبقه ۵ ، واحد ۲۲

۰۲۱-۲۲۱۴۴۹۸۶

: Pars saze afra Address
Farahzadi Blvd, Tehran Province, Tehran, Iran

آدرس غرفه سازی پارس سازه افرا

ورود به سالن جهت غرفه سازی نمایشگاه شیرینی و شکلات

غرفه سازی نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران از تاریخ ۲۰ الی ۲۳ شهریور در سالن های نمایشگاه بین المللی تهران امکان پذیر خواهد بود. لازم بذکر است که آغاز بکار نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران از ۲۴ الی ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های شهر تهران خواهد بود و عموم مردم جهت بازدید میتوانند در تاریخ های ذکر شده، جهت بازدید به این نمایشگاه مراجعه نمایند.
غرفه سازی نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران با حضور غرفه سازان مختلف انجام خواهد شد و گروه غرفه سازی پارس سازه افرا همچون سابق در این نمایشگاه حضور فعال دارد. شرکت ماندگار تجارت شیرین به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه این تشکل ، متولی برگزاری چهارده دوره نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات تهران می باشد ، که اولین دوره آن در سال ١٣٨١ با متراژ تقریبی ٣٠٠٠ مترمربع کار خود را آغاز نمود. این در حالیست که امسال برای چندمین سال متوالی با متراژ تقریبی ٣٣٠٠٠ متر مربع به کار خود ادامه می دهد. این نمایشگاه بزرگترین و تنها نمایشگاه تخصصی شیرینی و شکلات در خاورمیانه می باشد که به صورت کاملا تخصصی در سه بخش اصلی این صنعت اعم از محصولات تولید شده، مواد اولیه و ماشین آلات برگزار می گردد. غرفه سازی نمایشگاه شیرینی و شکلات

غرفه سازی نمایشگاه شیرینی و شکلات

نهمین نمایشگاه مادر و کودک

نهمین نمایشگاه مادر و کودک از ۱۵ الی ۱۸ شهریور ماه سال ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد، نمایشگاهی متنوع برای مادران، نوزادان و کودکان که در آن هر چه را که مادران باید از قبل از تولد فرزندشان بدانند تا انواع خدمات مختلف آموزشی و بهداشتی، کالاها و صنایع مختلف نوزادان و کودکان در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

در نهمین نمایشگاه مادر و کودک شرکت های مختلف تولیدی، خدماتی و صنایع وابسته داخلی و خارجی، جدید ترین و نوین ترین کالاها، تولیدات و دستاوردهای این حوزه را طی چهار روز ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

براساس این گزارش، در نهمین نمایشگاه بین المللی مادر و کودک ، شرکت ها و نمایندگی هایی از کشورهای هلند، آلمان، ترکیه، چین، ایتالیا، ژاپن، بلژیک، اسپانیا، امارات و انگلستان و … حضور خواهند داشت.
در نهمین نمایشگاه مادر و کودک ؛ کالاها و وسایل کامل سیسمونی، مبلمان اتاق خواب نوزاد و کودک و وسایل خواب بچه، خدمات مختلف مراکز پزشکی- درمانی مادر، نوزاد و کودک و تجهیزات مربوطه، لوازم بهداشتی و درمانی وشوینده ها، مراکز مربوط به آموزش دوران بارداری، زایمان و تنظیم خانواده، مکمل های غذایی، پوشاک مادر، نوزاد و کودک(مربوط به دوران بارداری)، کالسکه و کلیۀ وسایل مرتبط به حمل و حفظ ایمنی نوزاد و کودک، نشریات، کتاب ها و تمام خدمات اطلاعاتی مربوط به مادران و کودکان، شرکت های خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد، مهدکودک ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، لوازم خانگی مربوط به نوزاد و کودک، وسایل فانتزی و تزئینی مربوط به مهمانی ها و جشن کودکان، وسایل ورزشی، تفریحی و پارکی، سازمانهای غیردولتی حامی مادر و کودک، انواع اسباب بازی(اسباب بازی های نرم و عروسک، اسباب بازی های کنترلی و ماشینی، اسباب بازی های آموزشی، خلاقانه و سرگرمی ها، بازی های رایانه ای) ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.
توجه ویژه به مسائل مختلف رفاهی، درمانی و بهداشتی مادران، نوزادان و کودکان، رقابت بین تولید کنندگان و عرضه کنندگان کالاها و خدمات در این حوزه، بازاریابی و بازارسازی، توجه به تولیدات داخلی و تبادل تجربیات بین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان خدمات داخلی و خارجی این حوزه ، از جمله مهمترین اهداف برگزاری” نهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک” است.
در این نمایشگاه همچنین گروه های مردم نهاد( NGO) و سازمان های غیردولتی حامی مادرو کودک، مهدکودک ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، شرکتهای خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد و نشریات، کتاب ها و کلیه خدمات اطلاعاتی مادران و کودکان نیز حضور دارند.
برپایی غرفه های ویژه برای معاینه رایگان کودکان و نوزادان، معاینه جسمی، بینائی سنجی و چشم پزشکی، تست هوش و دیگر مسائل مربوط به سلامتی کودکان و نوزادان؛ از دیگر برنامه های نهمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک است.
نهمین نمایشگاه مادر و کودک (MBC 2018) از ۱۵ تا ۱۸ شهریور ماه هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

غرفه نمایشگاهی تهران

نهمین نمایشگاه مادر و کودک

 

نهمین نمایشگاه مادر و کودک

هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع

الفتتاحیه هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام ، طیور و صنایع وابسته

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام ، طیور و صنایع وابسته از تاریخ ۱۵ تا ۱۸ شهریور ماه سال ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه با حضور شرکت‌کننده‌های داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

فعالیت در زمینه دام، طیور، شیلات و فرآورده‌های لبنی، به عنوان یکی از ساختار های اصلی کشاورزی علاوه بر ایجاد اشتغال، می‌تواند نقش مهمی در رشد و توسعه اقتصادی کشور ایفا کند. به‌ویژه شرایط اقتصادی ایجاب می‌کند که توجه به تولید و صادرات غیرنفتی در اولویت برنامه‌ها قرار بگیرد. ایران نیز به دلیل قرار گرفتن در موقعیت ژئوپلتیک جغرافیایی مناسب می‌تواند به عنوان یکی از قدرت‌های صنایع کشاورزی در جهان خودنمایی کند. اما این موضوع افزایش دانش فنی و به‌روزکردن تجهیزات و ماشین‌آلات را می‌طلبد. برگزاری هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام ، طیور و صنایع وابسته رویدادی است که با هدف ارتقای این صنعت در معرض دید متخصصان و علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

نمایشگاه بستری برای ارائه محصولات و تولیدات جدید

هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام ، طیور و صنایع وابسته به عنوان بستری با هدف معرفی کالاها و محصولات جدید، ایجاد فرصت تعامل با تولیدکنندگان، بازرگانان و متخصصان این حوزه، آشنایی با آخرین دستاوردها، ایجاد فرصت مذاکرات و عقد قراردادهای کاری همواره مورد توجه بوده است و مشارکت در این پدیده اقتصادی و تبلیغاتی می‌تواند بهره‌وری و بازخورد مطلوب‌تر را برای شرکت‌کنندگان فراهم کند.

بر اساس این گزارش ۲۳۰ شرکت داخلی و ۳۰ شرکت خارجی از ۱۰ کشور دنیا در این نمایشگاه حضور دارند. از جمله کالاهای ارائه‌شده نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته می‌توان به ماشین‌‌آلات و تجهیزات صنعت دامپروری و مرغ‌داری، خوراک و مکمل‌های غذایی دام و طیور، دارو، واکسن، مواد بیولوژیک و … اشاره کرد.

گفتنی است این نمایشگاه طی چهار روز از ساعت ۱۰ الی ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آماده بازدید عموم است.

 

غرفه سازی نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور

هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام

 

هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام

نمایشگاه کف پوش، موکت و فرش ماشینی تهران

نمایشگاه کفپوش موکت و فرش ماشینی تهران در تاریخ ۱۵ شهریور ماه افتتاح خواهد شد. در این نمایشگاه جدیدترین و بروز ترین فرش های ماشینی طراحی و تولید شده در جدیدترین نقشه‌ها و ترکیب رنگ ها عرضه خواهد شد. این محولات با استفاده از بهترین ماشین‌آلات بافت فرش و با کیفیت ترین مواد اولیه مختلف مانند الیاف اکریلیک ، پلی‌استر ، پلی‌پروپیلن و غیره بافته شده است که همزمان با آخرین نوآوری های تولید فرش در جهان در معرض دید مراجعین ، فروشندگان فرش و مصرف‌کنندگان قرار خواهد گرفت.

از مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه کفپوش موکت و فرش ماشینی تهران می توان به افزایش راندمان تولید ، توجه به توسعه زیر ساخت های این صنعت ، پیدا کردن نیاز های جدید صادراتی ، آشنائی با جدید ترین تکنولوژی های صنعت فرش ماشینی ، موکت و کفپوش در جهان ، و همچنین بالا رفتن سطح دانش عمومی و اطلاعات فنی تولید فرش، اطلاعات علمی بازدیدکنندگان ؛ اشاره کرد.

در راستای نمایشگاه کفپوش موکت و فرش ماشینی تهران ، جلسه هم اندیشی روسای اتحادیه های تولید کننده فرش و موکت و کفپوش ، برگزاری کارگاه های آموزشی در موضوعات طراحی و تولید فرش ماشینی و موکت و همچنین حضور هیئت های تجاری و بازرگانی خارجی نیز جزو برنامه های جانبی نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته محسوب می شود.

 

#نمایشگاه_فرش_ماشینی

 

نمایشگاه کفپوش موکت و فرش ماشینی تهران

نمایشگاه صنایع دستی و فرش ماشینی تهران

نمایشگاه صنایع دستی و فرش ماشینی تهران ، سی امین دوره نمایشگاه صنایع دستی و بیست و هفتمین دوره نمایشگاه فرش دستباف تهران از تاریخ ۳ شهریور ماه شروع و تا تاریخ ۹ شهریور ماه۹ ادامه خواهد یافت.

سی‌امین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی که بزرگترین رخداد تجاری این حوزه محسوب می‌شود، از عصر امروز (سوم شهریور ماه) افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، معصومه ابتکار (معاون امور زنان و خانواده رییس‌جمهور)، علی شمخانی (دبیر شورای عالی امنیت ملی) و علی اکبر صالحی (رییس سازمان انرژی اتمی)، علی اصغر مونسان ـ رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ـ  را در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه همراهی کردند.

در سال‌های گذشته قبل از برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و فرش ماشینی تهران ، نشستی خبری برگزار و درباره بودجه این نمایشگاه، استان‌های شرکت‌کننده، تعداد غرفه‌ها، امکاناتی که در اختیار هنرمندان قرار می‌گرفت، صحبت می‌شد اما امسال نشستی برگزار نشد تا توضیحی از سوی پویا محمودیان ـ معاونت صنایع دستی ـ به رسانه‌ها داده شود.

نمایشگاه صنایع دستی و فرش ماشینی تهران

سی‌امین نمایشگاه صنایع‌دستی همانند سال گذشته همزمان با بیست و هفتمین نمایشگاه فرش دستبافت ایران در سه سالن ٨ ، ۹ و ١٠، ١١ و مجموعه سالن‌های ٢۵ محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار و تا نهم شهریور ماه تا ساعت ١٨ دایر است.

نمایشگاه صنایع دستی و فرش ماشینی تهران

منبع خبر نمایشگاه صنایع دستی و فرش ماشینی تهران : ایسنا  –  کد خبر: ۹۷۰۶۰۳۰۱۲۲۷

هشتمین کنگره تخصصی استانداردهای تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت

 کنگره استانداردهای تجهیزات پزشکی و کنترل عفونت ، هشتمین کنگره تخصصی و دومین کنگره بین المللی استانداردهای تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت واستریلیزاسیون را در تاریخ ۲۱ الی ۲۲ مردادماه ۱۳۹۷ به همراه جشنواره انتخاب آثار و تحقیقات برتر حوزه کنترل عفونت و کارگاههای تخصصی در مرکز همایشهای بین المللی رازی برگزار خواهد شد و اساتید، دانش پژوهان و استادیاران دانشگاه های علوم پزشکی برای حضور در این همایش علمی دعوت شده اند. این کنگره با حمایت دانشگاه علوم پزشکی ایران ، انجمن کنترل عفونت ومجمع خیرین سلامت کشوروبا همکاری معاونتهای بهداشت ودرمان وتوسعه وزارت بهداشت،درمان وآموزش پزشکی-سازمان غذاودارو- سازمان نظام پزشکی -دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی-مرکزتحقیقات بیماریهای عفونی وگرمسیری-دفترمدیریت بیمارستانی وتعالی خدمات بالینی- مرکزسلامت محیط وکار-مرکزمدیریت بیماریهای واگیر-دفترنظارت واعتبار بخشی اموردرمان-دفترتوسعه منابع فیزیکی وامورعمرانی وزارت بهداشت–دفترارزیابی فناوری تدوین استانداردوتعرفه سلامت-دانشگاه علوم پزشکی تهران-اداره کل استاندارداستان تهران-سازمان تامین اجتماعی-سازمان حفاظت محیط زیست-شهرداری تهران-پژوهشگاه استاندارد–سازمان جهانی استریل- سازمان پژوهشهای علمی وصنعتی ایران و آزمایشگاه مرجـع سلامت، همراه با اعطای امتیاز باز‎آموزی برای پزشکان عمومی و متخصصین مرتبط ازجمله متخصصین بیماریهای عفونی، آزمایشگاه ، دندانپزشکی، داروسازان ، گروه های پرستاری و مامائی،  کارشناسان و متخصصین مدیریت خدمات بهداشتی درمانی ، مهندسی پزشکی ، مهندسی بیمارستان، بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، کارشناسان بخشهای استریلیزاسیون و اتـاق عمل و اعضای کمیته های کنتـرل عفونت برگزارمی شود. در این کنگره تازه ترین دستاوردها در زمینه های تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت واستریلیزاسیون مورد بحث و تحلیل صاحب نظران قرار خواهد گرفت.

در این کنگره گروه غرفه سازی پارس سازه افرا ، با هدف ساخت غرفه های نمایشگاهی، این کنگره حضور فعال دارد.

کنگره استانداردهای تجهیزات پزشکی و کنترل عفونت

کنگره استانداردهای تجهیزات پزشکی و کنترل عفونت

آخرین مهلت غرفه سازی نمایشگاه صنعت ساختمان

غرفه سازی نمایشگاهی صنعت ساختمان ؛ با توجه به شروع فعالیت نمایشگاه صنعت ساختمان تهران (ایران کانفِیر (Iran Confair) ) از تاریخ ۱۵ مرداد ماه، لذا امروز مورخ ۱۴ مرداد آخرین مهلت حضور غرفه سازان جهت ساخت غرفه های نمایشگاهی در محل برگزاری این نمایشگاه می باشد. نمایشگاه های صنعت ساختمان ایران جزء یکی از معتبرترین نمایشگاه های خاورمیانه محسوب می گردد که هر ساله در ایران برگزار می گردد.  هجدهمین دوره این نمایشگاه نیز امسال از تاریخ ۱۵ تا ۱۸ مرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می شود.

در این نمایشگاه گروه غرفه سازی پارس سازه افرا همچون سابق حضور فعال داشته و چندین نمونه طراحی و ساخت غرفه را انجام داده است.

 

غرفه سازی نمایشگاهی صنعت ساختمان

غرفه سازی نمایشگاهی صنعت ساختمان

نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

شروع غرفه سازی نمایشگاه صنعت ساختمان

نمایشگاه صنعت ساختمان تهران (ایران کانفِیر (Iran Confair) ) از بهترین نمایشگاه های صنعت ساختمان ایران و همچنین از معتبرترین نمایشگاه های خاورمیانه محسوب می گردد که هر ساله برگزار می گردد. در سال ۹۷ نیز هجدهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ های ۱۵ تا ۱۸ مرداد ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می شود. (در این نمایشگاه غرفه سازان ار تاریخ ۱۰ مرداد ماه جهت غرفه سازی در محل نمایشگاه حضور پیدا کرده اند.)

نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران با نام ( Iran Confair) رویدادی ۴ روزه است که توسط اتاق تعاون ایران برگزار می گردد. این رویداد که نمایشگاهی تخصصی و معتبر در حوزه ساختمان سازی می باشد، متخصصان و فعالان زیادی از این حوزه را دور هم جمع می کند.

در دوره قبلی برگزاری این نمایشگاه (سال ۹۶)، بیش از ۱۰۰۰ شرکت داخلی و حدود ۲۰۰ شرکت خارجی از کشورهایی مثل ترکیه، چین، روسیه، ایتالیا، یونان، قبرس، فرانسه، بلژیک، ژاپن، آلمان، اسپانیا، کره جنوبی، امارات متحده عربی، سوئیس، فنلاند، استرالیا، سوئد، مالزی، انگلستان، آمریکا، پرتغال، نروژ، لهستان، ویتنام و هلند در این رویداد شرکت کردند. نمایشگاه سال گذشته بیش از ۶۰۰۰ نفر بازدیدکننده داشت.

موضوعات نمایشگاه صنعت ساختمان تهران ۹۷

ابزارها، تجهیزات و ماشین آلات راه سازی و ساختمان سازی

تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی

تجهیزات ایمنی کار (چکمه، لباس، ماسک و …)

در، پنجره، شیشه و ماشین آلات مرنبط

درهای اتوماتیک و درهای بالا رونده

صنعتی سازی و تکنولوژی های جدید

بالابر ها و آسانسورها

رنگ، چسب، رزین، عایق های صوتی و حرارتی

معماری، دکوراسیون، نمای ساختمان، و محوطه سازی

آهن آلات، میله، تیر و صنایع مرتبط

سنگ، لوازم و محصولات بهداشتی و ماشین آلات و ابزارهای مرتبط

لوله و اتصالات، سیستم های تصفیه فاضلاب

صنایع آب، فاضلاب، و گاز

پوشش های سقف و دیوار و کاشی های پیش ساخته (پنل های ساندویچی و…)، کفپوش ها (کاشی، سرامیک، پارکت و)

مصالح اولیه ساختمان (بتن، گچ، آجر و)

حمام، سونا و آشپزخانه

تجهیزات گرمایشی و سرمایشی

فلز آلات ساختمان (قفل، دستگیره و)

گروه های مرتبط دیگر

تاریخ برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان تهران ۹۷

نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در تاریخ های ۱۵ تا ۱۸ مرداد ۹۷ برگزار می شود.

محل برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان تهران ۹۷

۱۸ امین دوره نمایشگاه ایران کانفِیر (Iran Confair)، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می شود.

نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

اولین نمایشگاه تخصصی و بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی

اولین نمایشگاه تخصصی و بین المللی کاغذ

اولین نمایشگاه تخصصی و بین المللی کاغذ ، مقوا ، فرآورده های سلولزی

رئیس ستاد برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی و بین المللی کاغذ گفت :

نخستین نمایشگاه تخصصی و بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین الات تهران

با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و انجمن ها و تعاونی های مرتبط از تاریخ ۱۰ الی ۱۳ مرداد

ماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود.

رضا امیدی بابیان اینکه در بخش کاغذ چاپ و تحریر و روزنامه ما همچنان وارد کننده هستیم و متاسفانه

از کارخانجات تولید کننده داخلی حمایت خاصی صورت نمی گیرد و کارخانجات این بخش با مشکلات زیادی

روبرو هستند افزود: این رویداد در سال ۹۷ که سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است با تکیه

بر حمایت از توانمندی های داخلی برگزار می شود و سعی داریم تا راه های ورود فناوری های نوین این

حوزه به کشور را هموار کنیم.

به گفته وی معرفی آخرین دستاوردهای تولیدی، صنعتی و فناوری شرکت های داخلی، ایجاد فرصت جهت بازاریابی های داخلی و خارجی، بهرمندی از دانش و تجربه سایر کشورها در زمینه صنعت کاغذ و بیان فرصت های سرمایه گذاری در این حوزه، مهمترین اهداف برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی و بین المللی کاغذ ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته است.
درحال حاضر مصرف سالانه کاغذ و مقوا در ایران حدود یک میلیون و ۹۰۰ هزار تن است که بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن آن از محل واردات تامین می شود. هرچند تولید کاغذ از چوب به دلایل زیست محیطی درایران مقرون به صرفه نیست اما اخیراچندین طرح برای تولید کاغذ از سنگ آهک و پسماندهای نیشکر دردست اجراست که بهره برداری ازاین طرح ها نیازمند حمایت است.

اهداف برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی و بین المللی کاغذ ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات مربوطه :

معرفی نوآوری و خلاقیت‌ها، ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل کشور در زمینه تولید، بازرگانی و خدمات صنعت کاغذ ،مقوا و فرآورده های سلولزی وماشین آلات – رسیدن به استانداردهای جهانی.

شناسایی و معرفی مشکلات، موانع و نقاط ضعف در این صنعت و تلاش در جهت جلب حمایت سازمان‌های دولتی و  خصوصی ذیربط و دست اندرکاران صنعت مذکور با برگزاری این نمایشگاه.

ایجاد بستر مناسب به منظور ترغیب افراد یا واحدهای سرمایه گذار جهت سرمایه گذاری و بهره گیری مناسب از ظرفیتهای موجود و ایجاد زمینه‌های اشتغال زایی و کارآفرینی در صنایع.

ایجاد زمینه رقابت سالم میان تولید کنندگان داخلی در جهت ارتقاء سطح کیفیت محصولات

ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان به منظور آشنایی بهتر با نیازهای بازار مصرف.

ایجاد زمینه برای جهش صادرات به سایر کشورها بالاخص کشورهای همسایه و بازار هدف.

ایجاد بستر لازم جهت معرفی محصولات با کیفیت و استانداردهای مطلوب.

تعامل بخش خصوصی با تشکل‌های فعال این صنعت

تبادل فکر، فناوری و محصول میان شرکت‌کنندگان داخلی و خارجی نمایشگاه و ایجاد ارتباط تجاری میان آنها.

نمایشگاه کاغذ_مقوا

لازم بذکر است در این نمایشگاه ، گروه غرفه سازی پارس سازه افرا در بخش ساخت غرفه نمایشگاهی حضور فعال دارد.

شروع غرفه سازی نمایشگاه لوازم التحریر و تجهیزات مهندسی

شروع غرفه سازی نمایشگاه لوازم التحریر و تجهیزات مهندسی طـبـق اعـلـام دبیـرخـانه

نمـایشگـاه شهر آفتـاب، از تـاریخ ۹ تیر مـاه، سال ۹۷ خـواهد بود شرکت هـایـی که قـرار

اسـت در نمایشگـاه لـوازم الـتحـریر و تجهیـزات پـزشـکی حضـور داشتـه بـاشنـد میتواننـد

فعـالیـت های غرفه سازی و تبلیغـاتی خـود را شروع نمـاینـد. این نمـایشگـاه قـرار اسـت

از ۱۲ الی ۱۵ تیر ماه برای بازدید عموم بـازگشایی گردد. در موضـوع غرفه سازی، شرکت

غرفه سـازی پـارس سـازه افرا ، طراح و سازنده غرفه های نمایشگاهی نیز فعالیت های

غرفه سازی و غرفه آرایی خود را آغاز نموده است. این نمایشگاه هر ساله با حضور شرکت

های مختلف تولید برگزار شده و استقبال خوبی از طرف شهروندان بعمل می آید.

 

نمایشگاه لوازم التحریر و تجهیزات مهندسی

 

شروع غرفه سازی نمایشگاه لوازم التحریر و تجهیزات مهندسی

افتتاحیه نمایشگاه مواد غذایی

افتتاحیه نمایشگاه مواد غذایی

 صنایع کشاورزی، موادغذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در نمایشگاه بین المللی

از تاریخ ۸ تیر ماه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی،

مـوادغـذایی، مـاشیـن آلـات و صنـایع وابستـه ( ایـران آگروفـود ۲۰۱۸ )

به عنـوان یکـی از بـزرگتریـن نمـایشگاه های تخصصی این صنعت با حضور

مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش

در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

– به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران:

افتتاحیه نمایشگاه مواد غذایی ، صنایع کشاورزی، ماشین آلات و

صنایع وابسته ( ایران آگروفود ۲۰۱۸ ) با حضور مهرفرد معاون وزیر

جهاد کشاورزی در امور توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی و همچنین

قبادی عضو هیات مدیره و معاون نمایشگاهی شرکت سهامی

نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

این گزارش حاکی است:

– در افتتاحیه نمایشگاه مواد غذایی ، صنایع کشاورزی، ماشین آلات و صنایع وابسته ( ایران آگروفود ۲۰۱۸ )

تعداد ۷۶۱ شرکت داخلی و ۴۵۹ شرکت خارجی از ۳۱ کشور جهان شامل آلمان،اتریش، اسپانیا، اسلواکی، امارات متحده عربی، اندونزی، انگلستان، ایتالیا،برزیل،بلژیک، بلغارستان، پاکستان، تایلند، ترکیه، تایوان،چین، دانمارک، روسیه، ژاپن، سریلانکا، سوئیس، فرانسه، کانادا، کره جنوبی،کنیا، گرجستان، لهستان، لیتوانی،هلند، هند و یونان در فضای نمایشگاهی به وسعت  ۷۵,۰۰۰ متر مربع حضور دارند که در زمینه تولید انواع فرآورده ها و محصولات غذایی، ماشین آلات صنایع غذایی و بسته بندی، نهاده های کشاورزی،ادوات و محصولات کشاورزی و صنایع جانبی در سه گروه ایران فود، ایران فودتک و ایران آگرو فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به بازدیدکنندگان محترم ارایه می نمایند.

قابل ذکر است :

این نمایشگاه تا روز دوشنبه ۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ ادامه خواهد یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر از آن بازدید بعمل آورند.

 

نمایشگاه صنایع کشاورزی، موادغذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته

 

پنجمین نمایشگاه بین المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی سال ۹۷

غرفه سازی نمایشگاه بین المللی نوشت افزار

اجازه ورود غرفه سازان به محل نمایشگاه جهت غرفه سازی نمایشگاه نوشت افزار و تجهیزات مهندسی از تاریخ ۷ الی ۱۲ تیر ماه آغاز خواهد شد. لازم بذکر است شروع نمایشگاه بین المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی سال ۹۷ نیز از تـاریـخ ۱۲ الی ۱۵ تیـرمـاه در محل نمایشگاه های شهر آفتـاب برگزار خواهد شـد. در ایـن نمـایشگـاه نزدیک به هفتاد شـرکت تولیـدی از داخل و خارج کشور حضور خواهند داشـت.

نمایشگاه نوشت افزار و تجهیزات مهندسی


 

غرفه سازی نمایشگاه نوشت افزار

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاه

غرفه سازی نمایشگاه نوشت افزار

بیست-و-پنجمین-نمایشگاه-صنایع-کشاورزی-و-مواد غذایی-ماشین-آلات

بیست و پنجمین نمایشگاه صنایع کشاورزی

بیست و پنجمین نمایشگاه صنایع کشاورزی و مـواد غـذایی مـاشیـن آلات

از تاریخ ۸ الی ۱۱ تیر ماه ۹۷ در محـل نمـایشگـاه هـای بین المللی تهـران

برگـزار خـواهـد شـد. همچنـین از تـاریـخ ۴ تیـر مجـوز ورود به سـالن جهت

سـاخت و سـاز غرفه صادر می گردد. در این نمایشگاه شرکت های متعددی

از سراسر کشور حضور خواهند داشت. برپایی پنین نمایشگاه های در سطح

کشور باعث رونق بخش کشاورزی و صنایع وابسته می گردد. لازم بذکر است

حضور شرکت هـای خـارجی در این نمایشگـاه هـا سبب ورود تکنولـوژی های

جدید در حوزه کشاورزی به داحل کشور شده و در نتیجه موجبات رونق این حوزه کاری را بخصوص برای کشاورزان فراهم می نماید.

 

نمایشگاه صنایع کشاورزی

 

غرفه سازی | غرفه سازی نمایشگاهی | بیست-و-پنجمین-نمایشگاه-صنایع-کشاورزی-و-مواد غذایی-ماشین-آلات

نمایشگاه مواد غذایی و صنایع کشاورزی