ساخت غرفه

در ساخت غرفه نمایشگاهی تهران ، چند نکته را آنقدر مهم میدانیم که در داخل مطالب جای نداده و در ابتدای مطلب مقاله ساخت غرفه نمایشگاهی به آن اشاره می‌کنیم :

ساخت غرفه نمایشگاه نقش بسیار مهمی در به نمایش گذاشتن کالاهای خاص در حضور همکاران و مخاطبان تجاری می تواند داشته باشد. هر چه در ساخت غرفه دقت کافی به عمل آید و غرفه نمایشگاهی سنخیت بیشتری با اهداف و استراتژی های شرکت های حاضر در نمایشگاه داشته باشد منجر به نمایش هرچه بهتر نوع فعالیت های شرکت و در نتیجه جذب مخاطبان می‌گردد.

امروزه حضور در نمایشگاه‌ بخصوص نمایشگاه های بین المللی، به یکی از روش‌های معتبر در توسعه تجارت و بازاریابی شرکت ها تبدیل شده است. به همین خاطر بسیاری از مدیران شرکت ها معتقدند که استفاده از روش هایی مانند حضور در نمایشگاه های بین المللی و غرفه سازی در آن می‌تواند نقش حائز اهمیتی در جلب اعتماد مشتریان داخلی و خارجی و گسترش حوزه فعالیت شرکت ها در خارج از مرزهای یک کشور داشته باشد.

  • در نمایشگاه های بین المللی است که شرکت ها همزمان هم به بازدیدکنندگان بازار داخلی و هم بازدید تجار و بازرگانان کشورهای همسایه و خارجی دست پیدا می کنند.
  • در نمایشگاه های بین المللی است که شرکت ها هم به آخرین دستاوردها و ماشین آلات داخلی صنعت خود و هم آخرین و به روز ترین ماشین آلات خارجی صنعت خود دست پیدا می کنند.
  • در نمایشگاه های بین المللی است که شرکت ها میتوانند اخرین حرکتها و دستاوردهای رقبای اصلی خود را دیده و مورد بررسی قرار دهند سپس به راهکارهایی برای جلوگیری از عقب ماندگی در بازار بیندیشند.
  • در نمایشگاه بین المللی است که شرکت ها میتوانند مشتریان داخلی و خارجی خود را شناخته و در جهت تامین نیازهای آنها برنامه ریزی نمایند.
  • نمایشگاه های بین المللی به عنوان عاملی مهم در برقراری و ایجاد یک ارتباط نزدیک در بازارهای مختلف در سطح جهانی تلقی شده و موجبات توسعه بازرگانی شرکت ها و کارخانجات مختلف را فراهم می آورد.

غرفه سازی نمایشگاهی تهران

ساخت غرفه نمایشگاهی تهران

ساخت غرفه نمایشگاهی

ساخت غرفه نمایشگاهی تهران

ساخت غرفه نمایشگاهی تهران

حضور در نمایشگاه ها و ساخت غرفه نمایشگاهی تهران ، باعث رونق کسب و کار شرکت ها شده و موجب افزایش تولید شرکت و گسترش آن می شود ، و این موضوعی است که به عینه دیده و توسط شرکت ها تجربه شده است.

بنابراین یک نکته را به همگان متذکر می شویم و آن این است که در زمان رشد در نمایشگاه آن را ترک نکنید و یا در یک سال آنقدر هزینه غرفه سازی نکنید که به مشکل نقدینگی برخورد کنید چرا که همانطور که حضورتان در نمایشگاه باعث پیشرفت سریع خواهد شد . عدم حضورتان هم به شدت به شما ضربه خواهد زد . و در این موضوع همیشه باید حد اعتدال را نگه داشت. ساخت غرفه نمایشگاهی

برخی از شرکتها یک سال یا دو سال در نمایشگاه ها حضور پیدا کرده و توانسته اند فروش خود را افزایش دهند و بعد در رویای باقی ماندن همین وضع نمایشگاه را ترک کرده اند و چند سال بعد سراسیمه و با حس عقب ماندگی از بازار دوباره به حضور در نمایشگاه روی می آورند. ولی موقعیت خوبی دیگر در نمایشگاه نصیبشان نشده و نمیتوانند آن رویایی که از حضور در نمایشگاه ها و ساخت غرفه نمایشگاهی تهران داشته اند را باز ببینند چرا که رقبا در این سالها جای آنها را در بازار گرفته و قدرت بیشتری نسبت به آنها پیدا کرده اند.

قیمت غرفه سازی نمایشگاهی   —   کلیک کنید

بنابراین با جملاتی مثل حالمان خوب است ، سرمان شلوغ است ، به همین مشتریان هم نمیرسیم ، داریم خط تولید را افزایش می دهیم و … خود را گول می زنند و سعی دارند موقعیت از دسته رفته را با این جملات توجیه نمایند، در حالی که این شرکت ها درصد زیادی از این مشتریان خود را در نمایشگاه ها بدست آورده و می آورند ، در نمایشگاه است که مشتری خودش به دنبال شرکت ها و کاخانجات می آید و آنها را پیدا میکند.

در نمایشگاه های بین المللی ، شرکت های صنعتی و تولیدی و موسساتی که کالاهای صادراتی دارند از کشورهای مختلف دور هم جمع می شوند. از این رو، شرکت های تولید کننده و صاحبان صنایع سعی م یکنند با حضور در اینگونه نمایشگاه ها، بتوانند صنایع و محصولات صادراتی خود را به مشتریان عرضه نمایند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که این نمایشگاه ها به نوعی باعث بوجود آمدن یک رقابت سالم در بین شرکت ها و تولیدکنندگان کالاها و صنایع می شود.

در نتیجه شرکت ها تشویق می شوند تا محصولات و خدمات خود را با تکنولوژی جدید کشورها و استانداردهای جهانی یکسان سازی نمایند و این فرصتی است که موجبات حضور مداوم در بازارهای جهانی را برای شرکت ها ایجاد می کند. بدین ترتیب، حضور در نمایشگاه های بین المللی ، موجب بالا رفتن سطح تولیدات و ارتقاء کیفیت کالاهای شرکت ها و کارخانجات می شود. ساخت غرفه نمایشگاهی

به هنگام برگزاری نمایشگاه های بین المللی (بخصوص نمایشگاه های تخصصی)، کشور برگزار کننده نمایشگاه که به عنوان میزبان تلقی می شود درصدد ارائه جدیدترین تغییرات صنعتی خود، پیشرفت های حاصل شده در صنعت خود، بر می آید و با استفاده از تکنولوژی های مدرن ساخت کالا و محصول، اقدام به برگزاری همایش ها و سمینارهای مختلف آموزشی می کند. و در این همایش ها و کنفرانس ها در زمینه شرایط و مراحل تولید و روش های کاربرد علوم در بخش صنعت و تولید به بحث و تبادل نظر می پردازد.


نمونه کار طراحی غرفه نمایشگاهی


در نتیجه این تلاش های آموزشی، موجب بالا رفتن سطح اطلاعات علمی، فنی و تخصصی شرکت کنندگان، کارشناسان و مدیران شرکت ها می شود . برپایی نمایشگاه های بین المللی، علاوه بر اینکه امکان ارتباط مستقیم با صاحبانن صنایع در سطح جهانی و معرفی کالاهای تولید شده شرکت ها و کشور میزبان به بازارهای بین المللی را فراهم می کند، سبب می گردد آخرین تغییرات تکنولوژیکی و تحولات صنعتی، تولیدی و فنی، علمی جهان در معرض مطالعه و دسترسی شرکت های داخلی قرار گیرد.

بنابراین حضور در نمایشگاه های بین المللی و ساخت غرفه نمایشگاهی تهران میتواند در کنار سایر موارد دیگر، برای شرکت ها بسیار سودمند باشد.

ساخت غرفه نمایشگاهی تهران