هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع

الفتتاحیه هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام ، طیور و صنایع وابسته

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام ، طیور و صنایع وابسته از تاریخ ۱۵ تا ۱۸ شهریور ماه سال ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه با حضور شرکت‌کننده‌های داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

فعالیت در زمینه دام، طیور، شیلات و فرآورده‌های لبنی، به عنوان یکی از ساختار های اصلی کشاورزی علاوه بر ایجاد اشتغال، می‌تواند نقش مهمی در رشد و توسعه اقتصادی کشور ایفا کند. به‌ویژه شرایط اقتصادی ایجاب می‌کند که توجه به تولید و صادرات غیرنفتی در اولویت برنامه‌ها قرار بگیرد. ایران نیز به دلیل قرار گرفتن در موقعیت ژئوپلتیک جغرافیایی مناسب می‌تواند به عنوان یکی از قدرت‌های صنایع کشاورزی در جهان خودنمایی کند. اما این موضوع افزایش دانش فنی و به‌روزکردن تجهیزات و ماشین‌آلات را می‌طلبد. برگزاری هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام ، طیور و صنایع وابسته رویدادی است که با هدف ارتقای این صنعت در معرض دید متخصصان و علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

نمایشگاه بستری برای ارائه محصولات و تولیدات جدید

هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام ، طیور و صنایع وابسته به عنوان بستری با هدف معرفی کالاها و محصولات جدید، ایجاد فرصت تعامل با تولیدکنندگان، بازرگانان و متخصصان این حوزه، آشنایی با آخرین دستاوردها، ایجاد فرصت مذاکرات و عقد قراردادهای کاری همواره مورد توجه بوده است و مشارکت در این پدیده اقتصادی و تبلیغاتی می‌تواند بهره‌وری و بازخورد مطلوب‌تر را برای شرکت‌کنندگان فراهم کند.

بر اساس این گزارش ۲۳۰ شرکت داخلی و ۳۰ شرکت خارجی از ۱۰ کشور دنیا در این نمایشگاه حضور دارند. از جمله کالاهای ارائه‌شده نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته می‌توان به ماشین‌‌آلات و تجهیزات صنعت دامپروری و مرغ‌داری، خوراک و مکمل‌های غذایی دام و طیور، دارو، واکسن، مواد بیولوژیک و … اشاره کرد.

گفتنی است این نمایشگاه طی چهار روز از ساعت ۱۰ الی ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آماده بازدید عموم است.

 

غرفه سازی نمایشگاه بین‌المللی دام و طیور

هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام

 

هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *