هفدهمین نمایشگاه بیسکویت، شیرینی و شکلات

غرفه نمایشگاهی شیرینی و شکلات

.

.

هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات ایران از ۲۴ تا ۲۷ شهریور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. در نمایشگاه شیرینی و شکلات بالغ بر ۲۶۳ شرکت ایرانی و ۱۸ شرکت خارجی از ۱۱ کشور جهان حضور خواهند داشت. برگزاری هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات در سالن‌های ۳۱، ۳۸، A38، B38، ۴۰، ۴۱ و ۴۴ در متراژ ۳۲ هزار مترمربع انجام خواهد شد. از ساعت ۱۰ تا ۱۸ بازدیدکنندگان میتوانند از این نمایشگاه دیدن نمایند.

صنعت بیسکویت، شیرینی و شکلات یکی از صنایع با ارزش‌افزوده بالاست که در صورت رفع موانع و مشکلات موجود بر سر راه صادرات آن، از جمله تامین مواد اولیه، ماشین‌آلات و نقدینگی مورد نیاز می‌تواند نقش بسزایی در رشد تولید ناخالص داخلی و بهبود صادرات داشته باشد. طی چند سال اخیر نیز این صنعت روندی مثبت را پشت سر گذاشته است. با تغییراتی که امروزه در سبک زندگی و ذائقه شهروندان به وجود آمده، از شیرینی و شکلات گاهی به عنوان محصول لاکچری در پذیرایی‌ها استفاده می‌شود.

از سوی دیگر، اجرای برجام طی سه سال گذشته روند صادرات این محصولات را نسبت به گذشته تسهیل کرده است. با این حال برای حضور قدرتمندتر در بازارهای بین‌المللی باید مولفه‌هایی نظیر بسته‌بندی شکیل، بازاریابی مناسب، شناخت ذائقه بازارهای هدف، به‌روزرسانی ماشین‌آلات، استفاده از مواد اولیه استاندارد و … را در نظر گرفت. از همین رو از اوایل دهه ۸۰ دست‌اندرکاران این صنعت با برگزاری نمایشگاه‌ بیسکویت، شیرینی و شکلات درصدد رشد و توسعه این صنعت برآمده‌اند. امسال نیز هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات از ۲۴ تا ۲۷ شهریور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

در  هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات علاوه بر ۲۶۳ شرکت ایرانی، ۱۸ شرکت از ۱۱ کشور اتریش، اسپانیا، اوکراین، امارات، ایرلند، ترکیه، روسیه، چین، فرانسه، لهستان و مالزی حضور دارند. علاقه‌مندان به صنعت شیرنی و شکلات می‌توانند طی روزهای شنبه تا سه‌ شنبه هفته آینده (۲۴ تا ۲۷ شهریور) از ساعت ۱۰ تا ۱۸ از کالاهای ارائه‌شده در هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات یعنی مواد اولیه، ماشین‌آلات، صنایع وابسته و محصولات نهایی شیرینی و شکلات بازدید بعمل آورند.

هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات


ساخت غرفه نمایشگاه شیرینی و شکلات

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *