غرفه سازی نمایشگاه تراکنش

غرفه سازی نمایشگاه تراکنش

.

.

غرفه سازی نمایشگاه تراکنش | چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران، فردا سه‌شنبه ۲۲ آبان به صورت رسمی کار خود را آغاز می‌کند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه، این رویداد بزرگ فناورانه در سه روز آینده به فضایی برای نمایش شور و نشاط صنعت بانکداری و پرداخت تبدیل می‌شود. فعالان صنعت در این مدت فرصت دارند برنامه‌های خود را برای عبور از شرایط تحریم مطرح کنند.
در ITE 2018 ده‌ها برند برتر و گروه استارت‌آپی در کنار هم قرار می‌گیرند و با حضور همه اضلاع اکوسیستم، فرصت تعامل بیشتر میان آنها فراهم می‌شود. 
این رویداد، با شعارهای «تراکنش علیه تحریم» و «بهار تراکنش» تلاش می‌کند، امید را در دل کنشگران صنعت بانکداری و پرداخت زنده نگه دارد. همچنین با پیش‌بینی برنامه‌های تخصصی متعدد در حاشیه این رویداد، امکان به روز رسانی دانش آنها و همچنین بحث و بررسی در مورد ابزارهای مقابله با تحریم، برایشان فراهم شده است.
مرکز فابا، چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران را ۲۲ تا ۲۴ آبان سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های شهرداری تهران، واقع در بوستان گفت‌وگو برگزار می‌‌کند.
لازم بذکر است که فعالیت های غرفه سازی این نمایشگاه در ۳ روز مانده به افتتاح آن آغاز شده بود و شرکت های غرفه ساز مشغول ساخت غرفه های مشتریان خود بودند. گروه غرفه سازی پارس سازه افرا نیز همچون سابق در این نمایشگاه حضور فعال داشته است.

غرفه سازی نمایشگاه تراکنش

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *